Świętujemy koniec szkoły mega przecenami!

Jedną z lepszych wiadomości dla wszystkich uczniów jest bez wątpienia fakt, że zbliżają się wakacje. Słońce przyjemne ogrzewa twarze i coraz trudniej usiedzieć w szkolnych ławkach. Czy może być coś lepszego? Oczywiście! Wizja zbliżającego się końca roku szkolnego, połączona z niezwykłymi promocjami na TaniaKsiazka.pl. Dokładnie tak! Każdy z nas doskonale wie, że najlepsze książki czyta się w czasie wolnym. Przed uczniami całe dwa miesiące laby, podczas której w końcu będą mogli skupić się na autorach, z którymi niekoniecznie stykają się w szkole. Dodatkowo to świetna okazja nie tylko dla uczniów ale i nauczycieli czy rodziców! Książka to dobry prezent dla osoby, która właśnie skończyła daną klasę. A tania książka, to wręcz idealny pomysł, który z pewnością zadowoli obie strony.

Nasza promocja związana z końcem roku szkolnego podzielona jest na 3 kategorie:

  1. nagrodówka dla szkół ponadgimnazjalnych,

  2. nagrodówka do gimnazjum,

  3. nagrodówka do szkoły podstawowej.

W ten sposób łatwiej odnajdziesz propozycje, wśród których znajduje się zarówno beletrystyka jak i książki, z których uczniowie dowiedzą się więcej o otaczającym ich świecie. Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie u nas warto zrobić zakupy? Otóż:

– Jesteśmy legalnie działającą firmą z Białegostoku.

– Wystawiamy faktury z terminem (7 lub 14-dniowe). W przypadku chęci otrzymania takiej faktury, po złożeniu zamówienia prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu +48 85 674 36 19 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18) lub mailowo pod adresem sklep@taniaksiazka.pl (można pisać przez całą dobę, odpisujemy w godzinach otwarcia firmy, tj. pn.-pt. od 9-18).

Zamówienia o wartości powyżej 299 zł wysyłamy na nasz koszt, bez doliczania dodatkowych kosztów za płatność czy wysyłkę.

– Wystawiamy faktury co do grosza zgodne z zapotrzebowaniem.

Już dziś przekonaj się, że TaniaKsiazka.pl dba o swoich klientów. To właśnie z myślą o Tobie, przygotowujemy nasze najlepsze promocje.

Przeczytaj także