Świętujemy 90 tysięcy fanów na Facebooku!

Mamy powód do dumy, a nasza radość jest Waszą zasługą. 😉 Świętujemy 90 tysięcy fanów na Facebooku! To wielka chwila, która wprawiła nas w śpiewający nastrój. Musieliśmy dać upust naszemu szczęściu i przy okazji popuścić wodze wyobraźni!

Świętujemy 90 tysięcy fanów na Facebooku

Za taką wielką liczbę lajków chcieliśmy się Wam jakoś odwdzięczyć, dlatego stworzyliśmy film specjalnie dla Was! Oczywiście, jak na nas przystało, nie jest to typowe nagranie z podziękowaniami, ale to już chyba nie powinno Was dziwić. 😉 Można przy nim potupać nóżką i… pomachać szabelką? Zresztą sami to zobaczcie!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=djPI-emQJKk?rel=0&w=560&h=315]

Musicie przyznać, że melodia wpada w ucho. 😉 Zachęcamy do odtworzenia filmu jeszcze raz i zaśpiewania razem z nami! Poniżej znajdziecie tekst piosenki:

♫ Dziewięćdziesiąt tysi ♫

♫ Na Facebooku ♫ x4

♫ Prawie sto tysięcy ♫

♫ LA-LA-Lajków ♫ x4

♫ FANÓW MAMY DUŻO ♫

♫ CHCEMY WIĘCEJ ♫ x4

♫ UDOSTĘPNIJ TEN FILM ♫

♫ JAK NAJPRĘDZEJ ♫ x4

♫ ZAJRZYJ DO NAS DZISIAJ ♫

♫ NA FACEBOOKA ♫ x4

♫ WSPOMNIJ O NAS INNYM ♫

♫ WYŚLIJ KRUKA ♫ x4

Śpiewać każdy może, a zwłaszcza w grupie, gdzie nie słychać kto fałszuje. 😉 Wyślijcie kruka i zaproście swoich znajomych, a potem zanućcie znaną melodię razem!

Udostępnij nasz film!

Zajrzyj do nas dzisiaj na Facebooka

Jeżeli jeszcze nie polubiliście naszego profilu na Facebooku, to czym prędzej nadróbcie zaległości! Znajdziecie go pod adresem https://www.facebook.com/taniaksiazka Kiedy dołączycie do grona naszych fanów, wtedy nie przegapicie żadnych naszych promocji, konkursów, nowości czy zapowiedzi. No i będziecie na bieżąco z naszymi zwariowanymi filmami. 😉 Posty na naszym profilu pojawiają się codziennie, więc nuda Wam nie grozi. Zajrzyjcie na naszego Facebooka już dzisiaj!

Zasubskrybujcie kanał TaniaKsiazka na YouTube

Jeżeli lubicie nasze humorystyczne podejście do literatury i chcecie być na bieżąco z TanioKsiążkowymi promocjami, nowościami oraz zapowiedziami to koniecznie zasubskrybujcie nasz kanał na YouTube. W ten sposób otrzymacie powiadomienie o każdym nowym filmie, który pojawi się na TanioKsiążkowym kanale. A chyba nie chcielibyście ich przegapić, prawda? 😉 Nasz kanał możecie zasubskrybować klikając >> TUTAJ <<

Subskrybuj kanał Taniej Książki >>

Przeczytaj także