Święta last minute w TaniaKsiazka.pl

Czas jest nieubłagany. Z jednej strony bardzo cieszą nas zbliżające się święta, z drugiej z każdym dniem zostaje coraz mniej czasu, żeby kupić prezenty dla najbliższych. Dlatego specjalnie dla Was ruszamy z akcją Święta last minute w TaniaKsiazka.pl!

Święta last minute w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź!

Święta last minute w TaniaKsiazka.pl >>

Żeby dostać TanioKsiążkową paczkę przed świętami, najpóźniej w dniu Wigilii, zamówienie trzeba złożyć najpóźniej 19 grudnia do godziny 13:00. Wtedy w koszyku powinny się znaleźć tylko te produkty, które są dostępne w naszym magazynie. Oznaczyliśmy je dla Was choinkami. To jeszcze nie wszystko. Jako sposób dostawy powinniście wybrać odbiór osobisty lub przesyłkę kurierską, a jako sposób płatności: przy odbiorze lub szybką płatność online. Unikajcie przedpłaty w formie przelewu tradycyjnego, bo ta opcja opóźni skompletowanie i wysłanie paczki.

Więcej na ten temat, łącznie z godzinami otwarcia naszych punktów odbioru osobistego, znajdziecie w artykule:

Kalendarz zakupów, świąt i inwentaryzacji 2018

Ponadto stworzyliśmy dla Was przejrzyste miejsce, w którym znajdziecie produkty dostępne w naszym magazynie. Dodatkowo, dla ułatwienia oznaczyliśmy je wszystkie symbolem świątecznej choinki, który wygląda tak:

Żeby pomóc Wam w znalezieniu idealnych prezentów, podzieliliśmy je na kilka najpopularniejszych kategorii. To m.in. propozycje prezentów dla kobiet, dzieci i młodzieży, reportaże, kryminały, fantastyka. To też klocki LEGO, zabawki, planszówki i zabawki edukacyjne.

Święta last minute. Sprawdź wszystkie produkty >>

Polecamy:

Bob Wendy Mass, Rebecca Stead

To piękna opowieść o tym, że prawdziwa przyjaźń może wszystko. Jedenastoletnia Livy chce odkryć, kim jest jej przyjaciel – stworek o imieniu Bob i gdzie jest jego rodzina.

Książka napisana jest lekkim i urzekającym stylem. Jest skierowana do nieco starszych dzieci, ale z pewnością spodoba się też nastolatkom i dorosłym.

Dwanaście słodkich miesięcy Kasia Guzik

To zbiór 160 sprawdzonych przepisów od znanej blogerki. Większość z nich nie była nigdy publikowana. Autorka proponuje słodkości na różne pory roku z wykorzystaniem sezonowych produktów.

Ta książka będzie świetnym prezentem dla każdego cukiernika z zamiłowania i nie tylko.

Zdąż z prezentami przed Gwiazdką!

Święta last minute w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź!

Przeczytaj także