Światy równoległe – interesujący reportaż!

Światy równoległe - kup na TaniaKsiazka.plŚwiaty równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i różdżkarze to książka, która w sprzedaży będzie dostępna już od 29 stycznia 2020 roku. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury faktu. Przede wszystkim jednak powody do zadowolenia mają wielbiciele nietuzinkowych i zmuszających do refleksji reportaży. Tym samym, jeśli poszukujecie interesującej i wciągającej lektury na nowy rok, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tym tytule. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Światy równoległe – kilka słów o książce

Większość z nas ma pewność, że dostęp do wiedzy jest dziś nieograniczony i stosunkowo łatwy. Jednak okazuje się, że czasy, w których żyjemy, dostarczają więcej pytań niż odpowiedzi. Ponieważ z gąszczu komentarzy i linków trudno wyłuskać rzetelne informacje. Poza tym samozwańczy eksperci prześcigają się w dobrych radach. A do tego „najnowsze badania” stały się zaklęciem sankcjonującym każdą teorię. W związku z tym ludzie coraz bardziej zaczynają odczuwać, że wiedza ich zawodzi. Jednocześnie nie wiedząc, kiedy mogą zaufać naukowej prawdzie.

Dlatego też z pomocą przychodzi autor książki, dziennikarz naukowy Łukasz Lamża. W brawurowy sposób prowadzi czytelników przez krainę szarlatanerii, meandry pseudonauki i szczyty teorii spiskowych. Wiedza i dociekliwość autora oraz próba zrozumienia oponentów, składają się na fascynujący alfabet pseudonauki. Poza tym zmierzenie się z najbardziej gorącymi zagadnieniami to świetny sposób na poznanie obiektywnej, naukowej prawdy.

Zagadnienia, które porusz, to m.in.: Antyszczepionkowcy – audiofilia ekstremalna – chemtraile – homeopatia – irydologia – kreacjonizm młodoziemski – płaska Ziemia – radiestezja – strukturyzacja – pamięć wody – powiększanie piersi w hipnozie – wysokie dawki witaminy C – zaprzeczanie globalnemu ociepleniu – żywa woda, surowa woda.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i różdżkarze będzie dostępna w sprzedaży od 29 stycznia 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu wielbicielowi literatury faktu i reportaży. To jedna z tych pozycji, którą warto mieć w domowej biblioteczce. Sprawdźcie to sami! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także