Światło innych gwiazd – elektryzująca opowieść

Światło innych gwiazd - kup na TaniaKsiazka.plŚwiatło innych gwiazd to powieść, która na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 12 sierpnia 2020 roku. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury pięknej i beletrystyki. Ponadto lektura zainteresuje każdego czytelnika, który poszukuje nietuzinkowej i wciągającej historii. Ponieważ Erika Swyler stworzyła elektryzującą opowieść o sile ambicji i zachwycie, które nieprzerwanie każą sięgać ku gwiazdom. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej historii? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Światło innych gwiazd – kilka słów o fabule książki

Jest rok 1986, jedenastoletnia Nedda Papas, która mieszka przy Centrum Kosmicznym na Florydzie, marzy o zostaniu astronautką. Ponadto dziewczynka jest zapatrzona w ojca inżyniera, którego pochłonęła obsesyjna praca nad niebezpiecznym projektem. Mężczyzna tworzy wynalazek, który drastycznie zmienia strukturę czasu, a życie jego najbliższych pogrąża w chaosie. Tymczasem Nedda musi stawić czoła sekretom ojca i konsekwencjom jego niebezpiecznych marzeń. W tej walce odnajduje niespodziewaną sojuszniczkę, własną matkę, z którą nigdy wcześniej nie potrafiła się porozumieć.

Dekady później bohaterka w końcu spełnia swoje dziecięce marzenie i zostaje astronautką. Podczas jej misji załoga staje w obliczu kryzysu, który zagraża powodzeniu przedsięwzięcia oraz ich życiu. Szybko okazuje się też, że Nedda ma szansę znaleźć rozwiązanie. Jednak żeby to zrobić, musi pogodzić się ze swoją przeszłością i przyszłością.

Erika Swyler stworzyła niezwykle przejmującą opowieść o relacji ojca z córką, a także o sile kobiet w świecie, który je ogranicza. A także o cenie, jaką trzeba zapłacić za wielkie osiągnięcia. Ponadto autorka zadaje pytania o to, jak zmieniło się nasze życie, czym jest postęp i co tak naprawdę oznacza poświęcenie dla wyższych celów.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Światło innych gwiazd będzie dostępna w sprzedaży od 12 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury pięknej. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie ta opowieść, iż zachwyca czytelników na całym świecie!

Przeczytaj także