Świąteczny sekret – kolejna powieść na święta!

Świąteczny sekret - kup na TaniaKsiazka.plŚwiąteczny sekret to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki powieści obyczajowych, związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Ponieważ ten magiczny czas jest coraz bliżej, warto wprowadzić się w ciepły i przyjemny nastrój. Bez wątpienia pomogą wam w tym historie, które niosą ze sobą mnóstwo nadziei i miłości oraz wiary w lepsze jutro. Prezentowana dziś książka jest jedną z takich opowieści właśnie.

Krystyna Mirek po raz kolejny udowadnia, że jej krajowy sukces nie jest kwestią przypadku. Jej bohaterkami są kobiety, które nie poddają się mimo trudnych doświadczeń i upadków. Mają w sobie nadzieję, a same książki Krystyny Mirek niosą w ostatecznym rozrachunku pozytywne, budujące przesłanie. Jesteście ciekawe, co tym razem przygotowała pisarka? Koniecznie to sprawdźcie!

Świąteczny sekret – czy przeznaczenie można oszukać?

Główną bohaterką powieści jest Zosia. W jej rodzinie kobiety zakochiwały się zawsze w jednym typie mężczyzny. Przystojnym brunecie o pustym sercu, czarującym, lecz niezdolnym do odwzajemnienia miłości. Uroczym, jednak nieodpowiedzialnym. Taki był jej dziadek i ojciec, a także mąż starszej siostry. Tym samym Zosia nie chce powtórzyć ich błędu. A w związku z tym jest ostrożna, czujna i bystra. I nie szuka miłości. Mimo to przystojny brunet w najgorszym typie pojawi się na jej drodze sam jakby ciągnięty niewidzialną nicią przeznaczenia. Prosto ku zgubie.

Czy los można odwrócić? Czy Zosi uda się uchronić przed powtórzeniem błędów mamy? Sprawa wydaje się prosta, przecież kobieta ma jasne potwierdzenie rodzinnej klątwy. I mocno postanowiła, że nie podzieli losu matki, babki i siostry. Zadanie jest więc łatwe. Wszystko się zmienia, kiedy ten wyjątkowy mężczyzna spojrzy jej w oczy tuż przed wigilijnym wieczorem.

Prezentowaną dziś książkę pt. Świąteczny sekret autorstwa Krystyny Mirek znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom powieści obyczajowych. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także