Świąteczne nieporozumienie – zapowiedź

Świąteczne nieporozumienie to książka Katarzyny Bester, która zainteresuje wszystkie miłośniczki romansów współczesnych. Powieść będzie dostępna w sprzedaży już od 28 października bieżącego roku, a fanki pisarki znajdą w tej historii wszystko to, za co pokochały jej twórczość. Ponadto prezentowana dziś książka to idealna opowieść na poprawę samopoczucia i humoru – taka, która też powoli wprowadzi was w nadchodzący, zimowy klimat. Jesteście ciekawe? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej historii!

Świąteczne nieporozumienie - sprawdź na TaniaKsiazka.plŚwiąteczne nieporozumienie – kilka słów o fabule

W Londynie roi się już od choinek i bożonarodzeniowych dekoracji. Mimo to Harper w ogóle nie czuje magii zbliżających się świąt. Dlatego też skupia się na pracy, ponieważ to wychodzi jej najlepiej. Ponadto zupełnie lekceważy świąteczny klimat, przygotowuje się do wyjazdu z kraju i wyczekuje obiecanego awansu. Tymczasem przewrotny los ma dla niej zupełnie inne plany.

W wyniku nieporozumienia Harper ląduje w jednym mieszkaniu z wrednym i irytującym Amerykaninem. Pech chce, że jednocześnie jest on bardzo przystojny i pociągający. Poza tym w firmie kobiety dzieją się niepokojące rzeczy i bohaterka zaczyna wątpić, że ten rok skończy się dla niej tak, jak zaplanowała.

Holdena do Londynu ściągają interesy. Ma pozostać tu miesiąc, a później wrócić do spokojnego życia w Nowym Jorku, gdzie spędzi święta z rodziną. Wszystko jednak nieco się komplikuje, gdy na jego drodze staje pyskata Brytyjka, która uznaje go za włamywacza i wymierza mu cios parasolem. Między tą dwójką bardzo szybko rodzi się niechęć, która jeszcze szybciej przeradza się w pożądanie.

Jednak czy wzajemna fascynacja ma jakikolwiek sens? Teraz przez przypadek dzielą jedno mieszkanie, ale za miesiąc każde z nich będzie na innym kontynencie.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Świąteczne nieporozumienie będzie dostępna w sprzedaży od 28 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i literatury kierowanej w szczególności do kobiet. Znajdziecie tu wciągającą historię pełną humoru, namiętności i ciepła. Koniecznie sprawdźcie to same!

Przeczytaj także