Świąteczne drzewko życzeń – Emily March

Świąteczne drzewko życzeń - sprawdź na TaniaKsiazka.plŚwiąteczne drzewko życzeń to doskonała powieść dla wszystkich miłośniczek romansów współczesnych i literatury kobiecej. Książka Emily March na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 13 listopada 2019 roku. W związku z tym to idealny czas, by nastroić się właściwie na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Jeśli zatem poszukujecie chwytających za serce historii o miłości i nadziei, trafiłyście idealnie. Prezentowana dziś książka cieszy się już ogromnym zainteresowaniem na świecie i w błyskawicznym tempie zyskuje sobie coraz większe grono fanów. Sprawdźcie więc koniecznie, co takiego ma w sobie ta historia, iż kradnie serca czytelniczek. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Świąteczne drzewko życzeń – kilka słów o fabule książki

Główna bohaterka, Jenna, adoptowała Reillego. I obiecała sobie, że zrobi wszystko, by zapewnić mu bezpieczeństwo. W związku z tym małe górskie miasteczko wydaje się idealną kryjówką przed przeszłością. To również doskonałe miejsce do spędzenia magicznych świąt. Jednak bohaterka nie może spełnić jednego, najważniejszego świątecznego życzenia synka. Chłopiec bowiem marzy o tatusiu…

W Wigilię rezolutny chłopiec dzwoni pod numer, który jego zdaniem należy do Mikołaja. Przewrotny los sprawia, że po drugiej stronie trafia on na Devina. Mężczyzna szybko wczuwa się w nową rolę i zaprzyjaźnia z chłopcem. Wkrótce też przystojny Święty Mikołaj odkrywa tajemnicę Jenny. A w związku z tym oferuje jej swoją pomoc. Czy mężczyzna może spełnić ich świąteczne życzenia?

Świąteczne drzewko życzeń to pokrzepiająca opowieść o marzeniach i drugich szansach, które pomogą ocalić niejedno skrzywdzone serce. Emily March po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku, a talentu. Tworzy fascynujący i wciągający świat, którego czytelniczy nie mają ochoty opuszczać. Jej bohaterowie są niezwykle realni, a z ich losami bardzo łatwo się utożsamić.

Przypominanym, że najnowsza książka autorki pt. Świąteczne drzewko życzeń na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 13 listopada bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i literatury kobiecej. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także