Świąteczna kafejka – listopadowa nowość!

Świąteczna kafejkaŚwiąteczna kafejka to niezwykła i magiczna powieść, której autorką jest Amanda Prowse. Na polskim rynku książka ukaże się 18 listopada bieżącego roku nakładem Wydawnictwa Kobiecego. Jest to idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które pochłonęła do reszty proza Jojo Moyes. Ponadto, wielkimi krokami zbliża się zima, a co za tym idzie, gwiazdka. Warto więc pamiętać, że książka jest świetnym pomysłem na prezent.

O czym opowiada Świąteczna kafejka?

Główną bohaterką jest Bea, 53-letnia wdowa. Śmierć męża spowodowała, że kobieta w pełni oddała się pracy, dzięki czemu obecnie jej kafejka w Sydney przynosi zyski i świetnie prosperuje. I chociaż stuprocentowe zaangażowanie kobiety w biznes przynosi skutki, to taka ucieczka nie do końca jest w stanie ukoić ból po stracie bliskiej osoby. Pewnego dnia koleżanka po fachu, z którą bohaterka zna się jedynie z wymienianych wiadomości e-mailowych, składa Bei intrygującą i nieco szaloną propozycję. Zaprasza ją do świątecznej kafejki w Szkocji. Bea pod wpływem impulsu decyduje się na podróż do tak odległej części świata, która diametralnie różni się od jej kraju. Bohaterka zabiera ze sobą ukochaną wnuczkę i razem odwiedzają zimowy Edynburg.

Tutaj, jak nigdzie indziej czuje się urokliwą, świąteczną atmosferę. Cała ta otoczka jeszcze bardziej zachwyca kobiety, które w swoim egzotycznym kraju nigdy nie miały do czynienia ze śniegiem, pachnącymi choinkami i kolorowymi lampkami. Zimowa aura okaże się nie jedynym zaskoczeniem. Gdzieś spod zachwycającego, białego puchu zaczną wyłaniać się tajemnice z przeszłości.

Świąteczna kafejka to również poruszająca historia o utraconej miłości. Możecie być pewne, że poruszy ona nawet najbardziej oziębłe serca.

Przypominamy, że książka Świąteczna kafejka autorstwa Amandy Prowsen w sprzedaży pojawi się już 18 listopada 2016 roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także