SUPER CENY – do 40% taniej!

super cena

Prosimy o uwagę wszystkich czytelników i książkomaniaków!

Wiadomość, którą chcemy przekazać powinna uszczęśliwić i zadowolić was wszystkich. Otóż specjalnie dla was przygotowaliśmy kolejną super wyprzedaż! Zapytacie, z jakiej to okazji? Odpowiedź może być tylko jedna. Po prostu wyszliśmy z założenia, że nie potrzeba mieć żadnej okazji, aby sprawić komuś radość. Dzielicie z nami swoją miłość i pasję do książek, dlatego teraz to my dzielimy się z wami najnowszą TanioKsiążkową promocją „SUPER CENY – do 40% taniej!”

Co to oznacza w praktyce? Do waszej dyspozycji jest ponad 12 tys. tytułów, które możecie kupić nawet do 40% taniej. Promocja trwa do 13 czerwca 2016 r. włącznie. Czas jest ograniczony, więc w celu sprawniejszego i szybszego przeglądania przecenionych produktów, zostały one podzielone na kilka kategorii. W nowej promocji udostępniliśmy książki z takich działów jak: beletrystyka, ezoteryka, fantastyka, kryminały i sensacja, hobby, dla dzieci, dla kobiet, dla młodzieży, książki naukowe i popularnonaukowe, książki tematyczne, literatura faktu, podróże i turystyka, poradniki, audiobooki, e-booki, kuchnia, zdrowie i uroda.

Jeżeli uwielbiacie literaturę piękną, bądź interesuje was rozwój duchowy, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Swoje fantastyczne światy odnajdą tu także miłośnicy literatury fantasy. Natomiast na fanów powieści kryminalnych czekają liczne zbrodnicze zagadki. Nowa promocja to także okazja na zainteresowanie lub powiększenie biblioteczki naszych najmłodszych czytelników oraz młodzieży. W naszej superofercie znajdą się także reportaże, relacje z fascynujących podróży oraz wiele innych książek, które pomagają odmienić dotychczasowe życie.

Sprawdźcie listę przecenionych produktów i przekonajcie się sami, jaka jest nowa promocja na TaniaKsiazka.pl.

„SUPER CENY – do 40% taniej!” – lista przecenionych produktów

Przeczytaj także