Stylistka – międzynarodowy bestseller już niebawem!

Stylistka - kup na TaniaKsiazka.plStylistka książka, która w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym bestsellerem, już niedługo będzie dostępna także na polskim rynku. Historia stworzona przez Rosie Nixon w sprzedaży pojawi się już od 3 kwietnia 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że autorka jest redaktorką naczelną magazynu „HELLO!” i baczną obserwatorką świata mody i wielkich gwiazd. Przez wiele lat pracowała w różnych magazynach związanych z branżą modową oraz plotkami ze świata celebrytów, m.in. w „Glamour”, „Grazii” czy „Red”. Poza tym relacjonowała ceremonie rozdania nagród, premiery wielkich produkcji filmowych oraz wesela gwiazd. Jej książka to lata zbierania doświadczeń ze środowiska, w którym się obraca.

Stylistka – zdeterminowana stylistka w świecie gwiazd Hollywood

Główną bohaterką powieści jest Amber Green, która zupełnie przypadkiem dostaje pracę, jako asystentka sławnej stylistki gwiazd Mony Armstrong. Dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to niepowtarzalna szansa, by rozpocząć zawodową karierę i wkroczyć do świata wielkiej mody. Jednak rozpoczynając pracę z gwiazdami, szybko zostaje wciągnięta w wir intryg i niekończących się kaprysów Mony. A przecież jej szefowa to jedna z najbardziej wpływowych i wrednych osób w Hollywood. Ze wszystkich sił więc bohaterka stara się jej nie podpaść. Okazuje się jednak, że stali bywalcy czerwonego dywanu też nie oszczędzają debiutującej stylistki.

Życie Amber zostaje wywrócone do góry nogami podczas sezonu wielkich gal i festiwali. Ponadto o względy dziewczyny zaczyna rywalizować dwóch, zabójczo przystojnych, mężczyzn. Czy w tym szalonym biegu debiutująca stylistka znajdzie czas na randki i czy uda jej się zadowolić wybredną szefową?

Przypominamy, że książka pt. Stylistka będzie dostępna w sprzedaży od 3 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta opowieść, iż zachwyca już tysiące czytelniczek na całym świecie.

Ponadto mamy coś jeszcze! W związku ze zbliżającą się premierą książki, wraz z Wydawnictwem Kobiecym przygotowaliśmy niezwykły konkurs. Wszystkie szczegóły na jego temat znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także