Bo studia to nie wszystko. Wspieraliśmy Akcję Motywację

Znacie nas już trochę i wiecie, że lubimy wspierać ciekawe wydarzenia. Jedno z nich odbyło się 10 października pod hasłem „Studia to nie wszystko”.

Bo studia to nie wszystko. Wspieraliśmy Akcję Motywację

fot. materiał organizatora

Bo studia to nie wszystko!

To ciekawe spotkanie w ramach cyklu „Akcja Motywacja” było skierowane do studentów. Zorganizował je białostocki oddział organizacji Studenckie Forum Business Centre Club. Ponad 100 żaków, którzy chcą od życia więcej, spotkało się na auli Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej. Każdy z nich dostał TanioKsiazkowy upominek.

Podczas Akcji Motywacji studenci wzięli udział w dwóch szkoleniach. Na pierwszym z nich Robert Matyszewski przybliżył temat marketingu internetowego. Na kolejnym Anna Zakrzewska zdradziła sekrety dotyczące kształtowania osobistego wizerunku w internecie. Po przerwie networkingowej Mateusz Adaszczyk, prezes zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Białostockiej, mówił podczas prelekcji o tym, że studia to nie wszystko.

Bo studia to nie wszystko. Wspieraliśmy Akcję Motywację

fot. materiał organizatora

W TaniaKsiazka.pl jesteśmy zdania, że takie wydarzenia jak Akcja Motywacja są potrzebne. Dzięki nim młodzi ludzie, którzy dopiero będą stawiać pierwsze kroki na runku pracy, postawą je uzbrojeni w praktyczną i rzeczową wiedzę. Studia to nie wszystko, co prawda dzięki nim zdobywamy pewną bazę wiedzy ale to, w jaki sposób ją wykorzystamy, zależy tylko od nas.

Warto wiedzieć więcej

Warto brać udział w takich wydarzeniach i Was, drodzy studenci, zachęcamy do tego, żeby się rozwijać. Nie można się ograniczać tylko do chodzenia na zajęcia. Wiedzę można zgłębiać uczestnicząc w ciekawych szkoleniach, wykładach, z których spora część, tak jak Akcja Motywacja, jest darmowa.

Bo studia to nie wszystko. Wspieraliśmy Akcję Motywację

fot. materiał organizatora

A teraz klasycznie o książkach. 😉 Znajdziecie w nich mnóstwo mądrości. Podręczniki i poradniki do samokształcenia pomogą Wam się rozwijać w kierunku, który sobie wybierzecie. Warto sięgnąć też po książki z nurtu literatury faktu, bo dzięki nim poznacie świat takim, jaki jest. Zatem zdejmijcie różowe okulary i do pracy!

Zachęcamy Was do śledzenia wydarzeń, jakie organizuje Studenckie Forum Business Centre Club. Warto być na bieżąco z ich propozycjami.

Przeczytaj także