Strefa Niegrzecznych Książek – już jest!

17 czerwca na TaniaKsiazka.pl ruszyło miejsce, nad którym w pocie czoła pracowaliśmy od dawna. To Strefa Niegrzecznych Książek! Czy wiesz, co to znaczy?

Strefa Niegrzecznych Książek - wejdź! >>

W wielkim skrócie możemy powiedzieć, że wszystkie niegrzeczne książki możesz teraz znaleźć w jednym miejscu. Jednak to stwierdzenie jest w takim samym stopniu prawdziwe, co skrótowe. Dlaczego? Już tłumaczę.

Strefa Niegrzecznych Książek >>

Wyobraź sobie, że interesuje Cię konkretna tematyka książki. Na przykład szukasz romansu biurowego. Co robisz?

Wpisujesz w pole wyszukiwarki wszechwiedzącego wujka Google „romans biurowy zestawienie”. Znajdujesz mnóstwo artykułów. Niektóre z miejsca odrzucisz. Niektóre będą interesujące, ale okaże się, że część z nich to zestawienia sprzed kilku lat, więc na poszukiwanie książek, które się tam znalazły, trzeba udać się, w najlepszym wypadku, do świetnie zaopatrzonej w romanse biblioteki…

Piszesz na grupie czytelniczej na Facebooku „Wszystkie pieniążki wydaję na książki” post: „Hej Grupowicze, szukam romansu z wątkiem biurowym, może znacie coś wartego polecenia” — to dobra droga, bo na pewno dostaniesz mnóstwo odpowiedzi, a później wystarczy, że odszukasz książki, które Ci polecono. Osiągniesz swój cel w jakieś, powiedźmy, w jakieś 15 minut.

Na pewno jesteś w stanie wymyślić jeszcze kilka sposobów… Ja też, ale nie widzę sensu w tym, żeby przedłużać.

A teraz wyobraź sobie, że wchodzisz do Strefy Niegrzecznych Książek. Następnie klikasz w kafelek „Romans biurowy” i… Trafiasz do magicznego miejsca w TaniaKsiazka.pl, w którym masz wybrane i wyselekcjonowane tematycznie książki. Możesz je wybierać w ciemno!

Aż 21 kategorii tematycznych >>

Co więcej, w znajdziesz nie tylko romanse biurowe, bo Strefa Niegrzecznych Książek to aż 21 kategorii tematycznych! Do tego dodatkowo:

  • zapowiedzi,
  • nowości, 
  • bestsellery,
  • audiobooki,
  • e-booki
  • książki polskie i
  • zagraniczne.

Zatem Strefa Niegrzecznych Książek to nie tylko „wszystkie niegrzeczne książki w jednym miejscu”, to raj dla miłośników gatunku!

Dodatkowo możesz się zapisać na specjalny newsletter i być na bieżąco z najciekawszymi nowościami 🙂

Zatem daj się nam rozpieścić i…

Wejdź do Strefy Niegrzecznych Książek >>

Strefa Niegrzecznych Książek - wejdź! >>

Przeczytaj także