Strasznie niskie ceny na Halloween -50%!

31 października to wyjątkowa data. Tego dnia zaciera się granica między światem duchów i światem żywych.

Dziady, Samhain, Halloween

Strasznie niskie ceny na Halloween -50% w TaniaKsiazka.pl

To dzień, który był ważny dla naszych przodków. To właśnie wtedy obchodzono przedchrześcijańskie Dziady. Podczas nich próbowano pozyskać przychylność przodków. Wierzono też, że dzięki Dziadom dusze zmarłych osiągną spokój w zaświatach. Żeby nakarmić dusze, nasi przodkowie przygotowywali uczty w domach i na cmentarzach. Serwowali na nich słodkości np. kutię, miód oraz jajka, kasze i wódkę.

Z kolei Celtowie świętowali Samhain. Wierzyli, że zatarcie granicy między światem żywych i zmarłych sprawia, że dobrym i złym duchom łatwiej przedostać się do świata ludzi. Żeby odstraszyć złe duchy, Celtowie palili ogniska i przebierali się w dziwaczne stroje. W tym pradawnym zwyczaju upatruje się początków dzisiejszego Halloween.

Dzisiejszej nocy na świecie pojawią się zastępy duchów, czarownic, wampirów, zombie i innych potworów, a domy rozświetlą upiorne dyniowe lampy. To będzie czas pełen upiorów i strachów.

Strasznie niskie ceny na Halloween -50%!

Przy okazji Halloween my też straszymy. Spędzamy Wam sen z powiek wielką promocją i sprzedajemy książki i nie tylko książki taniej o 50%. Wybraliśmy mnóstwo ciekawych książek, których ceny obcięliśmy niekrwawym nożem o połowę. Są wśród nich propozycje z najpopularniejszych gatunków literackich. Zapewniam, że znajdziesz coś dla siebie. 😉

Sprawdź produkty o 50% tańsze >>

Polecam Ci te książki tańsze o 50%:

EGOmaniac Vi Keeland

To zadziorne love story, które rozpali zmysły. Jego i ją dzieli wszystko. To dwie zupełnie inne osobowości. Jednak przeciwieństwa się przyciągają, prawda?

 

 

 

 

Tajemnica mroku Piotr Patykiewicz

Dziara i Obły podczas szkolnej wycieczki do kopalni odłączają się od grupy. W podziemiach coś się czai. Chłopcy rozpoczynają dramatyczną walkę o wydostanie się na powierzchnię. To opowieść dla młodzieży o podróży wgłąb własnych lęków.

 

 

 

Istota zła Luca D`Andrea

Jeremiah przeprowadza się wraz z żoną i córką do małej wioski u podnóża włoskich Dolomitów. Natrafia na zagadkę sprzed lat i za wszelką cenę chce się dowiedzieć, co się tak naprawdę wydarzyło. Jeszcze nie wie, że spotka pradawne i groźne zło.

 

 

 

Straszna promocja potrwa tylko do 6 listopada. Spiesz się!

Kliknij po produkty tańsze o 50% >>

Strasznie niskie ceny na Halloween. Książki -50% w TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także