Stażystka – nowa książka Alicji Sinickiej

Stażystka - sprawdź na TaniaKsiazka.plStażystka to nowa książka polskiej pisarki, Alicji Sinickiej. Powody do zadowolenia mają więc przede wszystkim miłośnicy jej twórczości. Poza tym jednak książka zainteresuje także każdego, kto lubi thrillery psychologiczne z nutą sensacji i kryminału. Warto tutaj również wspomnieć, że książki Sinickiej cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników w całej Polsce. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Teraz macie do tego idealną okazję. Najnowsza książka autorki pt. Stażystka będzie dostępna w sprzedaży od 29 stycznia 2020 roku. Jesteście ciekawi, co tym razem pisarka przygotowała swoim fanom? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Stażystka – zakazany układ i seria tajemniczych zbrodni

Marek Skalski szuka właśnie stażystki. Jego zona, Ewa Skalska pomaga mężowi w tym zadaniu. Ponieważ doskonale zna swojego partnera. A w związku z tym wie, która kandydatka go zaintryguje. Wie, jakie będzie miała włosy i kolor oczu oraz doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że Marek ponownie ją zdradzi.

Natomiast Klaudia Neter nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że ten staż odmieni jej życie na lepsze. To jej szansa, której nie ma zamiaru wypuścić z rąk. Jednak staż u Skalskiego z czasem zaczyna wywoływać u niej coraz większy niepokój. Do tego zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt, lecz zamierza się z niego wycofać.

Pewnego dnia w Oławie policja odnajduje ciało jednej z dwóch zaginionych młodych kobiet. Co więcej, każda z poszukiwanych odbywała wcześniej staż u Skalskiego. Dlatego też Klaudia zaczyna obawiać się o własne życie. Dziewczyna jednak nie ma pojęcia, z której strony może nadejść zagrożenie.

Przypominamy, że nowa książka Alicji Sinickiej będzie dostępna w sprzedaży od 29 stycznia 2020 roku. Prezentowaną dziś powieść pt. Stażystka znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych z nutą sensacji i kryminału. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces to nie kwestia przypadku, a literackiego talentu. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także