Starzy przyjaciele – piękna powieść obyczajowa

Starzy przyjaciele to książka autorstwa Silvii Soler, która na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 27 marca 2019 roku. Powieść ta przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej. Tym samym, jeśli poszukujecie niezwykle ciepłej, a zarazem przejmującej opowieści o życiu, trafiłyście idealnie. Książka Silvii Soler cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie.

Warto tutaj wspomnieć, że to właśnie tej pisarce odbiorczynie zawdzięczają powieść pt. 39+1, na której podstawie powstał uwielbiany serial telewizyjny. Poza tym katalońska pisarka ma na koncie aż 13 powieści i mnóstwo prestiżowych nagród oraz wyróżnień literackich. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co takiego tym razem przygotowała swoim czytelniczkom.

Starzy przyjaciele – opowieść o grupie przyjaciół

Głównymi bohaterami historii są Marc, Mateu, Lidia, Ada oraz Santi. Wszyscy poznają się w Akademii Sztuki. Tym samym wspólnie wyruszają w krótką podróż do Paryża, aby tam obejrzeć wystawę prac Paula Gaugina. To właśnie ta wyprawa daje początek ich niezwykłej przyjaźni, która trwać ma przez całe życie.

Bohaterowie tworzą niezwykle zgraną paczkę ludzi, którzy zarażają innych swoją pasją i miłością do życia. Wspólnie dzielą radosne chwile, jak i te trudne. Razem przeżywają zawody i uniesienia. Jednak, jak to w życiu bywa, lata młodości i beztroskiej wolności przemijają bardzo szybko. Tym samym starzy przyjaciele muszą zmierzyć się z bezwzględnym życiem i szarą rzeczywistością. Czy jednak uda się im się przy tym zachować w sercach prawdę o sobie i innych?

Starzy przyjaciele to niezwykle przyjemna i wciągająca powieść obyczajowa, która zadowoli nawet najbardziej wymagające czytelniczki. To jedna z tych historii, które mimo braku spektakularnych zwrotów akcji, utrzymuje odbiorcę w ciągłym zachwycie i pobudza jego ciekawość. Jeśli zatem literatura kobieca i obyczajowa to gatunki, które interesują was najbardziej, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przypominamy, że książka pt. Starzy przyjaciele będzie dostępna w sprzedaży od 27 marca bieżącego roku. Powieść autorstwa Silvii Soler znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także