Sprzątaczka – światowy hit niebawem w Polsce!

Sprzątaczka - sprawdź na TaniaKsiazka.plSprzątaczka to międzynarodowy hit, który wspiął się na szczyt bestsellerowej listy „New York Timesa”. Książka przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom literatury faktu i reportaży. Tym samym powody do zadowolenia mają również ci, którzy interesują się historiami opartymi na faktach. Jedno jest pewne. Lektura autorstwa Stephanie Land nie bez powodu stała się tak popularna. Czytelnicy w Polsce będą mieli okazję zapoznać się z nią już 20 listopada 2019 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie to sprawdźcie!

Sprzątaczka – kilka słów o książce

Czasami jedna zła decyzja wpływa na całe nasze życie. Przekonała się o tym boleśnie bohaterka, Stephanie, kiedy związała się z niewłaściwym mężczyzną. Wakacyjna przygoda okazała się przywiązaniem do agresywnego partnera Jamiego, z którym kobieta zaszła w ciążę. I tak zamieszkali we trójkę z nieplanowanym, acz kochanym dzieckiem. Kiedy postanowiła zerwać z chłopakiem i zawalczyć o niezależność, przekonała się, że ciężka praca i determinacja czasem nie wystarczą, by utrzymać się na powierzchni.

W związku z tym czytelnicy otrzymują niezwykle ciekawą, ale i chwilami szokującą relacja Stephanie z pracy przy sprzątaniu domów. To również opis warunków zatrudnienia, stosunków z pracodawcami i klientami. Przede wszystkim to jednak wstrząsająca opowieść o ubóstwie w Stanach Zjednoczonych. Historia ludzi, którzy nie są w stanie zarobić na życie, chociaż dają z siebie wszystko. Korzystając ze skomplikowanego systemu rządowych programów pomocowych, narażają się na pogardę nieznajomych, którzy nie wahają się wygłaszać swoich ocen publicznie. Wpadają też w swoistą pułapkę. Ponieważ nawet niewielki wzrost dochodów może sprawić, że utracą pomoc, od której zależy ich przetrwanie. A tym samym znów popadną w nędzę.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka będzie dostępna w sprzedaży na naszym rynku od 20 listopada bieżącego roku. Historię pt. Sprzątaczka znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu, reportaży i historii opartych na prawdziwych wydarzeniach. To jedna z tych pozycji, która skłania do refleksji i pozwala spojrzeć na dane problemy z nieco innej perspektywy. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także