TOP5 – sprawdź TanioKsiążkowe bestsellery 2015 roku

Książkowe bestsellery 2015

Przedstawiamy absolutną topkę sprzedaży z 2015 roku. To właśnie te tytuły rozbudziły w TanioKsiążkowych KsiążkoHolikach największe pożądanie!

Zapraszamy do zapoznania się z TOP5 sklepu internetowego TaniaKsiazka.pl oraz sprawdzenia pozostałych tytułów, które cieszyły się niezwykłą popularnością w ubiegłym roku. Być może znajdziesz tam pozycje, po które z chęcią sięgniesz i Ty! Nigdy nie jest za późno na nadrobienie zaległości książkowych, to przecież oczywiste 🙂

Polecamy serdecznie „Afgańską perłę”, emocjonującą historię dwóch afgańskich kobiet, które z wielkim uporem walczyły o lepsze jutro. Niesamowita książka, która zmusza do przemyśleń na temat kobiecości, rodziny, życia i śmierci!

Afgańska perła - Nadia Hashimi

Poznaj poruszającą opowieść Nadii Hashimi, która okrzyknięta została najlepszym debiutem 2014 roku. Afgańska perła przedstawia historię wyjątkową, łączącą „smaki” kulturowe oraz głęboką emocjonalność charakterystyczną dla dzieł takich twórców jak Khaled Hosseini, Jhumpa Lahiri czy Lisa See.

Oto dzieje dwóch afgańskich kobiet, którym udało się zmienić własne przeznaczenie.

Kabul, rok 2007. Rahima i jej siostry sporadycznie mogą uczęszczać do szkoły – czytaj dalej…

W zanadrzu mamy jeszcze „Dziewczynę z pociągu”, czyli thriller, który przebojem wdarł się na światowe listy bestsellerów, inspirującą rozmowę najbardziej lubianego polskiego księdza Jana Kaczkowskiego z Piotrem Żyłką, kontrowersyjną kontynuację Trylogii Millennium Stiega Larssona, napisaną przez Davida Lagercrantza oraz „Uwikłani. Pokusa” – początek najbardziej erotycznej serii wszech czasów – bardzo mocna konkurencja dla serii „Pięćdziesiąt twarzy Greya” autorstwa EL James.

Dziewczyna z pociąguŻycie na pełnej petardzie
 Co nas nie zabije Uwikłani. Pokusa

Sprawdź wszystkie TanioKsiążkowe bestsellery 2015 >

 

Przeczytaj także