Sprawdź najlepsze prezenty dla mamy

26 maja zbliża się wielkimi krokami, a to znaczy, że najwyższy czas, żeby rozejrzeć się za upominkami z okazji Dnia Matki. Wybraliśmy najlepsze prezenty dla mam. To oczywiście książki!

Najlepsze prezenty dla mamy – oczywiście książki!

Jak je wybieraliśmy? Mamy swoje metody… Ale, co najważniejsze – wybieralismy takie książki, które nasze mamy chciałyby mieć w swojej biblioteczce, a wszystkie oczywiście możecie złapać z tanioksiązkowym rabatem. Jesteście ciekawi, jakie książki znajdziecie wśród naszych prezentowych propozycji?

Dla mam, które lubią nad sobą pracować i cały czas się rozwijać przygotowaliśmy bestsellerowe poradniki.

Pułapki myślenia - sprawdź >

Pułapki myślenia Daniel Kahneman

Czy wiecie, że myślenie człowieka w dużej mierze opiera się na stereotypach, przyzwyczajeniach i zwyczajach? To właśnie najłatwiejszy kierunek, jaki obierają nasze myśli. Jednak nie zawsze, bo człowiek to złożone zwierzę. Zatem dedukuje, poddaje analizie… Mózg można stymulować, żeby wpłynąć na jego pracę. Jak po robić? O tym właśnie jest ta książka.

 

Z kolei, jeżeli wasze mamy lubią dobrze opowiedziane historie, które wciągają i wzruszają, sprawdźcie powieści historyczne i obyczajowe.

Droga do ciebie - sprawdź ?>

Droga do ciebie Kandi Steiner

To książka dla mam-romantyczek. Cooper na co dzień pracuje w knajpie i marzy o tym, żeby wyrwać się z rodzinnego miasteczka.

Gdy dziewczyna na swojej drodze spotyka Emery’ego i spontanicznie postanawia dołączyć do niego podczas roadtripu, nie wie, że czeka na nią nie tylko przygoda…

 

A może macie mamy, które w lekturze poszukują nie tylko rozrywki, ale też pewnej dozy artyzmu i uniwersalizmu? Te z pewnością ucieszy prezent z nurtu literatury pięknej, na przykład książki Olgi Tokarczuk.

Są też mamy (ja sama jestem taką mamą), które nie gardzą mroczniejszymi historiami. Takimi, które mrożą krew w żyłach, przerażają i trzymają w napięciu? Dla mam-łowczyń mocnych wrażeń wybraliśmy najlepsze kryminały i thrillery.

Są jeszcze mamy, które cenią wolność wyboru. Dla nich idealnym upominkiem będzie jeden z naszych bonów podarunkowych 😉

Sprawdź najlepsze prezenty dla mamy >

Im szybciej wybierzesz książkowy upominek, tym lepiej. Wiemy, że nie warto czekać do ostatniej chwili.

Przeczytaj także