Spójrz na mnie – nowa książka Nicholasa Sparksa

Spójrz na mnieJuż 28 września bieżącego roku do polskich księgarni trafi najnowsza książka autorstwa Nicholasa Sparksa pt. Spójrz na mnie. Pisarz na swoim koncie ma tak wspaniałe tytuły jak Pamiętnik, List w butelce czy Dla ciebie wszystko. Jego książki ukazują się na świecie w ponad 33 językach!

Spójrz na mnie to historia Colina i Marii, którzy bardzo się od siebie różnią. Biorąc pod uwagę ich życiowy bagaż doświadczeń, można śmiało stwierdzić, że właściwie są z innych bajek. Wiadomo jednak nie od dziś, że przeciwieństwa mają tendencję do przyciągania się. Podobnie było i w tym wypadku. Colin na swoim koncie ma zatargi z policją, a za sobą trudne dzieciństwo z dala od rodziców, którzy umieszczali go w najsurowszych, wojskowych szkołach. Agresja stała się jego chlebem powszednim. Natomiast Maria wychowuje się w kochającej rodzinie i zawsze mogła liczyć na jej wsparcie, nawet teraz, gdy zaczęła dorosłe życie. Mimo faktu, iż dziewczyna studiowała prawo, związała się z mężczyzną, którego trudno nazwać świętym. I wszystko wydawałby się w porządku, gdyby nie fakt, że Maria po pewnym czasie zaczyna otrzymywać anonimowe pogróżki.

Najnowsza książka Nicholasa Sparksa, Spójrz na mnie, zapowiada się kolejnym obyczajowym hitem, który wyszedł spod pióra mistrza tego gatunku. Warto więc zaryzykować i przekonać się, czy historia Marii i Colina zachwyci was, czytelnicy, i do ostatniej chwili utrzyma was w napięciu. My z niecierpliwością czekamy na nową powieść tak znakomitego pisarza, a wy?

Przypominamy, że Spójrz na mnie ukaże się 28 września tego roku nakładem wydawnictwa Albatros i liczyć będzie aż 512 stron.

Przeczytaj także