Śpiące królewny – duet Kingów już wkrótce!

Śpiące królewny - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Śpiące królewny w sprzedaży pojawi się już 25 października bieżącego roku. Autorami tej niezwykłej powieści są Stephen i Owen King. Taki duet z pewnością zapewni odbiorcy historię na najwyższym poziomie. I myli się ten, kto myśli, że mistrz grozy postanowił w ten sposób wylansować syna. Bo Owen King ma na swoim koncie już niemałe sukcesy w świecie literatury. Początkowo wydawał nawet pod pseudonimem, by nie zarzucano mu, że odniósł sukces przez rozsławione nazwisko. Tym samym obecnie ojciec i syn są wziętymi pisarzami, a wspólne dzieło może okazać się niezłym majstersztykiem. Koniecznie to sprawdźcie!

Śpiące królewny – ojciec i syn wspólnie podbiją rynek?

Jest na to bardzo duża szansa. I to nie tylko ze względu na rozpoznawalność „marki”. Historia, którą wspólnie stworzyli Kingowie, jest naprawdę warta uwagi. I z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury grozy. O czym zatem opowiada książka?

Wyobraźcie sobie przyszłość, w której kobiety zapadają w głęboki sen. Kiedy znajdują się w tym stanie, szczelnie owija je zwiewna substancja, tworząc coś na kształt kokonu. Natomiast jeśli jakiś nieszczęśnik je obudzi lub gdy obrastający je materiał zostaje zerwany bądź naruszony, kobiety wpadają w dziką furię. Zaczynają emanować niespotykaną agresją i szaleństwem. Wszystko, dlatego że śpiące przenoszą się zupełnie do innego świata. Świata, w którym panuje harmonia i ład, a konflikty są rzadkością.

Jednak wśród bohaterek znajduje się jeden wyjątek – Evie. Dziewczyna jest odporna na tajemniczy wirus. Tym samym staje się obiektem pożądania wszystkich naukowców, którzy za wszelką cenę chcą przebadać tę „anomalię”. Pojawiają się również wątpliwości. Bo może Evie jest jakimś dziwnym rodzajem demona, który należy zabić, skoro, jako jedyna nie zapada w tajemniczy sen.

Porzuceni mężczyźni stają się coraz bardziej zagubieni. Zaczynają tworzyć frakcje, a każdej z nich przyświeca inny cel. Jedni chcą chronić Evie, inni zabić ją. Świat opanowują prymitywne odruchy, wielu ludzi zaczyna wykorzystywać chaos do starych porachunków. W świecie opanowanym przez mężczyzn przemoc wydaje się jedynym słusznym rozwiązaniem.

Książkę pt. Śpiące królewny znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także