Someone New – coś dla młodzieży

Someone New - kup na TaniaKsiazka.plSomeone New to najnowsza książka, autorstwa Lury Kneidl, która na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 1 lipca 2020 roku. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy twórczości autorki. Poza tym ta pozycja zainteresuje także każdego, kto uwielbia literaturę młodzieżową. Warto tutaj wspomnieć, że powieści Kneidl cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. W związku z tym w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi bestsellerami. Jeśli więc do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie!

Someone New – kilka słów o fabule

Micah to córka zamorzonych prawników. Chociaż jak w wielu przypadkach, pieniądze w tej rodzinie szczęścia nie dają. Brat dziewczyny, Adrian, musiał opuścić dom z powodu swojego homoseksualizmu. Również dziewczyna nie ma ochoty dłużej mieszkać z rodzicami, dlatego postanawia się wyprowadzić. Wkrótce bohaterka poznaje nowych sąsiadów, a jednym z nich okazuje się Julian. Chłopak, który kilka tygodni wcześniej stracił przez nią pracę. Micah czuje się z tym faktem fatalnie i robi wszystko, by go przeprosić. Jednak chłopak jest wobec niej zimy i obojętny, nie ułatwiając wcale sprawy. Już wkrótce dziewczyna zaczyna coraz bardziej fascynować się tajemniczą naturą Juliana i chce poznać go bliżej. Jej prywatne śledztwo doprowadza ją do zadziwiających, a jednocześnie nieco pocieszających wniosków. Chłopak trzyma na dystans wszystkich ludzi, nie tylko ją.

Tymczasem sam Julian skrywa tajemnicę z przeszłości, która może na zawsze zmienić sposób, w jaki Micah go postrzega. Czy dziewczynie uda się do niego dotrzeć i czy ta znajomość ma szansę w ogóle się narodzić?

Przypominamy, że książka pt. Someone New będzie dostępna w sprzedaży od 1 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi literatury młodzieżowej. Poza tym powinien po nią sięgnąć każdy czytelnik, który poszukuje nietuzinkowej i wciągającej opowieści na letnie dni. Sprawdźcie koniecznie!

Przeczytaj także