Smocza Straż. Baśniobór – fantasy dla młodszych

Smocza Straż. Baśniobór - sprawdź na TaniaKsiazka.plSmocza Straż. Baśniobór to już druga książka, której autorem jest Brandon Mull. I jest to właściwie kontynuacja przygód bohaterów, poznanych przez czytelników w pierwszej części serii pt. Baśniobór. Pisarz skradł serca odbiorców na całym świecie, a jego powieści bardzo szybko zdobyły szczyt najważniejszych bestsellerowych list. A chociaż książki ze wspomnianej serii dedykowane są nastolatkom i nieco młodszej młodzieży, nawet dorośli znajdą tu coś dla siebie. Dlatego też, jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Mulla, koniecznie nadróbcie zaległości. A ponieważ nic tak nie pobudza wyobraźni, jak dobra książka, seria Baśniobór sprawdzi się również idealnie jako prezent.

Smocza Straż. Baśniobór – kontynuacja światowego bestsellera

Kiedy demony w końcu zostają pokonane, na świecie nastaje pokój. Szybko jednak okazuje się, że to jedynie pozory i złudne szczęście. Król smoków zamknięty w azylu ma już dość swojej niewoli. Zaczyna podburzać poddanych do walki, by spełnić rosnące ambicje władzy nad światem. Jednak, aby wszystko poszło zgodnie z jego planem, musi najpierw przejąć władzę w więzieniu. A z tym nie będzie już tak łatwo, bo na jego drodze staną Kendra i Seth. Bohaterowie będą konsekwentnie przeszkadzać w działaniach króla smoków. Czy potężnym bestiom uda się w końcu przejąć władzę nad światem?

Brandon Mull w najnowszej książce udowadnia, że jego ogromny, światowy sukces nie jest kwestią przypadku. W powieściach autora Czytelnicy znajdą wartką akcję, magiczne i baśniowe postaci oraz wiele zaskakujących i wciągających przygód. Przy tego typu literaturze nie sposób się nudzić. Na każdym rogu czai się mnóstwo tajemniczych rzeczy do odkrycia, a fabuła, choć zawiera kluczowe elementy z gatunku fantasy, nie podąża utartymi schematami. Dlatego historia stworzona przez Mulla trafi z pewnością w gust nie tylko młodszych odbiorców. Gwarantujemy, że książka zadowoli nawet najbardziej wymagających Czytelników.

Książkę pt. Smocza Straż. Baśniobór znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom nietuzinkowych opowieści, które zapewniają sporą dawkę rozrywki. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także