Śmierć i ryzyko – J. D. Robb

Śmierć i ryzyko - sprawdź na TaniaKsiazka.plŚmierć i ryzyko to książka, która na polskim rynku pojawi się w sprzedaży już 30 stycznia 2020 roku. Jej autorem jest J. D. Robb, a właściwie ukrywająca się pod tym pseudonimem Nora Roberts. Bestsellerowa autorka, której powieści cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Tym razem przenosi odbiorców do świata, gdzie głównymi bohaterami są Eve Dallas, porucznik wydziału zabójstw nowojorskiej policji i jej mąż Roarke. Seria z tymi postaciami cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, w związku z tym najnowsza powieść z cyklu już zdobyła status bestsellera. Czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Śmierć i ryzyko – kilka słów o fabule książki

Porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji bada sprawę podłożenia bomby w biurowcu na Manhattanie. Ponieważ Rogan, wiceprezes do spraw marketingu, na spotkanie w sprawie fuzji dwóch firm wszedł obwieszony ładunkami wybuchowymi. Tym samym eksplozja zabiła aż 11 osób, a kilka w jej wyniku zostało rannych. Poza tym zdarzenie to wywołało chaos i przyczyniło się do antyreklamy firm. Jednak wybuch nie powstrzymał fuzji.

Eve Dallas szybko potwierdza, że Rogan, człowiek oddany pracy i rodzinie, został brutalnie zmuszony do detonacji bomby. W związku z tym, aby uratować życie żony i córki na żądanie ludzi, którzy je przetrzymywali i torturowali, wybrał samobójstwo i masowe morderstwo. Poza tym w trakcie śledztwa na światło dzienne wychodzą nowe fakty. Okazuje się, że zbrodnia była bardzo dokładnie przemyślana, a sprawcy swój plan udoskonali przez kilka miesięcy. Porucznik Eve Dallas i cały jej zespół czeka żmudne przesłuchanie pracowników obu firm, a także współpracowników. Wszystko po to, by znaleźć odpowiedzi na kilka ważnych pytań. Jaki cel przyświecał sprawcom? Dlaczego wybór padł na Rogana i jego rodzinę?

Bohaterka ma ogromne szanse na odnalezienie sprawców. W końcu u jej boku trwa mąż miliarder, który doskonale zna się na finansach i ma zarówno wysoko postawionych, jak i bardziej szemranych przyjaciół.

Przypominamy, że książka pt. Śmierć i ryzyko będzie dostępna od 30 stycznia 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także