Smakoterapia – Iwona Zasuwa

Smakoterapia - kup na TaniaKsiazka.plSmakoterapia to książka, która w sprzedaży pojawi się 28 września bieżącego roku. Jeśli do tej pory poszukiwaliście przepisów, które wyeliminują z Waszej diety składniki najczęściej uczulające, to świetnie trafiliście. Ponadto, jeśli przyświeca Wam cel, by jeść smacznie i zdrowo, to ta pozycja jest obowiązkową w Waszej domowej biblioteczce. Zwłaszcza, że jej autorką jest Iwona Zasuwa, ekspert w tej dziedzinie. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Smakoterapia – kuchnia roślinna, bez glutenu, nabiału i cukru

Zastanawiacie się, co wspólnego ma Iwona Zasuwa z kuchnią? Pewnie większość Czytelników kojarzy ją z muzyką. I nie bez powodu, bo to jedna z najbardziej cenionych, na polskim rynku muzycznym, wokalistek sesyjnych i chórzystek. Niemal od 20 lat bierze udział w projektach muzycznych Kayah, a z zawodu jest muzykiem i pedagogiem (emisja głosu, sztuka dla dzieci). Ale ta sama osoba ma jeszcze jedną, wielką pasję. To gotowanie. I w tej dziedzinie kieruje się założeniami medycyny profilaktycznej, tzw. hipokratejskiej. Oznacza to, że stara się jeść tak, aby nie chorować. Co jest bardzo ważne, zwłaszcza gdy mieszka się pod dachem z małym alergikiem.

Iwona Zasuwa znana jest również, jako autorka bloga smakoterapia.pl. Na koncie ma wiele programów kulinarnych, w tym najsławniejszy Ugotuj mi, mamo. Tworzy cykle edukacyjne i warsztaty dla dorosłych Żyj i jedz zdrowo oraz Akademia smakoterapii dla dzieci.

Tak bogate doświadczenie w kwestii zdrowego odżywiania sprawia, że autorka staje się niekwestionowanym autorytetem. Jej przepisy są smaczne i proste, a przede wszystkim sprawią, że Wasz stan zdrowia znacznie się polepszy. Zgodnie z zasadą „lepiej zapobiegać, niż leczyć” już teraz włączcie do swojej diety porady i wskazówki od Iwony Zasuwy. Autorka udowadnia również, że mimo ograniczeń dietetycznych, jakie musiała zastosować w swojej kuchni, jest w stanie wyczarować niezwykle kuszące potrawy. A co ważne, robi to bez przesadnie egzotycznych półproduktów.

Przypominamy, że książka pt.: Smakoterapia dostępna będzie od 28 września 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy wszystkim, którzy muszą szczególną uwagę poświęcać temu, co ląduje na ich talerzach.

Przeczytaj także