Słup ognia – Ken Follett powraca z nową powieścią!

Słup ognia - kup na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Słup ognia to pozycja, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom historycznych opowieści. Już na początku warto tutaj wspomnieć, że jest to kolejna odsłona bestsellerowej sagi, która podbiła serca Czytelników na całym świecie. W jej skład wchodzą, kolejno – Filary ziemi oraz Świat bez końca. Teraz odbiorcy mają szansę zapoznać się już z trzecią częścią tej kultowej opowieści. Jeśli do tej pory nie słyszeliście o twórczości Kena Folletta, to najwyższa pora, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Słup ognia – kolejna odsłona słynnego cyklu

Jest rok 1557, zbliżają się właśnie święta Bożego Narodzenia. A ponieważ to czas, w którym każdy chciałby być z rodziną, młody Ned Willard również wraca do rodzinnego domu. Budynek zajmuje niewielki obszar w cieniu katedry Kingsbridge. Jednak ani bohater, ani mieszkańcy miasta nie przeczuwają, że zbliżający się rok wywróci ich życie do góry nogami. Także losy wszystkich Europejczyków zmienią się o 180 stopni. Okaże się bowiem, że 1558 rok rozpocznie całkiem nową epokę w dziejach całego świata.

Co w najnowszej powieści stworzonej przez Kena Folletta znajdzie Czytelnik? Wszystko, za co pokochały go miliony odbiorców na całym świecie. Już na pierwszy rzut oka widać, że autor wciąż trzyma się tematów, w których czuje się najlepiej. Doskonała narracja, tajni agenci i szpiegowskie misje w tle. W Słupie ognia nie zabraknie też zwrotów akcji i emocjonujących przygód. A wszystko to dziać się będzie w szesnastowiecznej Anglii, za panowania królowej Elżbiety I.

Jeśli zatem jesteście poszukiwaczami niezwykłych przygód i oryginalnych historii, trafiliście idealnie. Follett po raz kolejny udowadnia, że ogromny sukces, jaki osiągnął, nie jest kwestią przypadku. Wciąż rosnąca rzesza Czytelników na świecie jest doskonałą recenzją tej magicznej, historycznej sagi, która wciąga już od pierwszych stron. A ponieważ pogoda za oknem zaczyna sprzyjać, by spędzać czas w domu pod ciepłym kocem, warto mieć pod ręką dobrą książkę. Ta z pewnością umili Wam czas.

Książkę pt. Słup ognia znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także