Słowo do ciebie – coś dla kobiet!

Słowo do ciebie - kup na TaniaKsiazka.plSłowo do ciebie to książka, która przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom literatury kobiecej i romansów współczesnych. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośniczki twórczości Kandi Steiner. Książki tej pisarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Nie bez powodu Steiner znana jest jako specjalistka od emocjonalnych rollercoasterów. Jej najnowsza książka pt. Słowo do ciebie na polskim rynku będzie dostępna już od 12 czerwca 2019 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Teraz macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Słowo do ciebie – kilka słów o fabule

Główną bohaterką powieści jest Wren Ballard. Niedawno zakończyło się małżeństwo kobiety, przez co jest zagubiona i nie ma pojęcia, co zrobić dalej ze swoim życiem. Tym samym lato w małej górskiej miejscowości wydaje się tym, czego potrzebuje. Już na miejscu bohaterka poznaje chimerycznego, ale też bardzo pociągającego mężczyznę, Andersona Blacka. Niestety ich sąsiedzka znajomość rozpoczyna się niezwykle burzliwie. Jednak z biegiem czasu powoli zaczyna się okazywać, że sporo ich łączy. Ponieważ nie tylko Wren nosi w sercu trudne do zagojenia rany. Tym samym dwoje ludzi z bolesną przeszłością wkrótce odkryje, że aby znów zacząć żyć, trzeba najpierw wybaczyć samemu sobie.

Przypominamy, że książka pt. Słowo do ciebie na polskim rynku będzie dostępna od 12 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów współczesnych. Warto tutaj dodać, że książki Kandi Steiner są pełne pięknych, choć czasami trudnych emocji. Żadna z jej powieści nie jest podobna do poprzedniej. Tym samym autorka tworzy niezwykle wciągające i nietuzinkowe opowieści, które zostają z czytelniczkami jeszcze długo po zakończeniu książki. Jeśli zatem poszukujecie naprawdę poruszających i emocjonalnych historii, trafiłyście idealnie. Przekonajcie się o tym same! Ponieważ Kandi Steiner po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu jej książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie.

Przeczytaj także