Słowa mocy – książka psychologiczna

Słowa mocy - kup na TaniaKsiazka.plSłowa mocy. Sztuka tworzenia szczęśliwego życia to świetna propozycja dla wszystkich miłośników literatury psychologicznej. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele poradników motywacyjnych i takich, które pomagają wprowadzić w życiu znaczące zmiany na lepsze. W związku z tym, jeśli poszukujecie właśnie tego typu pozycji, trafiliście dziś idealnie. Książka Agnieszki Maciąg będzie dostępna w sprzedaży już od 13 listopada 2019 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie sprawdźcie to i przekonajcie się sami!

Słowa mocy. Sztuka tworzenia szczęśliwego życia – kilka słów

Są takie słowa: wdzięczność, intuicja, pasja, odwaga, zaangażowanie, odpuszczenie, uważność, spontaniczność, determinacja, wrażliwość, wytrwałość. Okazuje się, że każde z nich niesie określony ładunek energetyczny. Dotyczy to właściwie każdego wypowiadanego słowa. W związku z tym może nas ono zranić lub uskrzydlić i dodać sił. Tym samym, kiedy sięgamy po słowa pełne pozytywnej mocy, a co za tym idzie, po energię, którą są wypełnione, szczęście i spełnienie mogą zaistnieć.

Ponieważ życie przypomina ogród, możemy wypełnić je chaosem. Ale możemy również zadbać o to, by zakwitło, zachwycało barwami i harmonią. Bo wybór tak naprawdę należy tylko do nas. Jednak wszystko zaczyna się od naszych myśli i przede wszystkim, słów. Dzięki prezentowanemu dziś poradnikowi przekonacie się, co potrafią zdziałać dobre słowa. I jak dzięki nim otrzymujecie wsparcie wszechświata. Autorka dzieli się również z czytelnikami swoimi niezawodnymi afirmacjami, modlitwami i medytacjami pełnych mocy. Każdą z tych rzeczy możecie praktykować każdego dnia i dzięki nim doświadczać przemiany.

Przed wami kolejna niezwykła podróż do dobrego, spełnionego, szczęśliwego życia. Ruszajcie więc śmiało!

Przypominamy, że prezentowana dziś książka Agnieszki Maciąg pt. Słowa mocy. Sztuka tworzenia szczęśliwego życia będzie dostępna w sprzedaży od 13 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom książek psychologicznych i motywacyjnych. Sprawdźcie sami, co takiego ma w sobie, iż w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się wyczekiwanym hitem.

Przeczytaj także