Słońce, wiatr i księżyc – powieść obyczajowa

Słońce, wiatr i księżyc - kup na TaniaKsiazka.plSłońce, wiatr i księżyc to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury obyczajowej. Poza tym powody do zadowolenia mają wielbicielki twórczości Agaty Czykierdy-Grabowskiej. Książka jest już dostępna w sprzedaży i zadowoli nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z powieściami wspomnianej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie, ponieważ Czykierda-Grabowska tworzy niezwykle poruszające i wciągające historie, które zostają z czytelniczkami jeszcze długo po zakończeniu książki. Przekonajcie się o tym same!

Słońce, wiatr i księżyc – kilka słów o fabule

Kaja, życie swojego brata zawdzięcza Pawłowi. Pamiętne wakacje u dziadków na wsi są początkiem ich wielkiej przyjaźni. Ale to również próba niezwykłej dojrzałości. Ponieważ Paweł skrywa tajemnicę, której odkrycie będzie kosztować Kaję bardzo dużo. Poza tym okres dorastania staje się dla tej dwójki bardzo burzliwym czasem. A rozkwitające uczucie nie jest w stanie przeciwstawić się zazdrości i nieprzemyślanym słowom. Nim zrozumieją, co tak naprawdę ich łączyło, rozstają się na długi czas.

Od tych wydarzeń mija siedem lat. Kaja wraca ze Stanów Zjednoczonych, by spędzić wakacje z ukochaną babcią. Kobieta po śmierci męża została zupełnie sama i przyda się jej towarzystwo. Już wkrótce jednak na drodze dziewczyny staje przyjaciel z dzieciństwa. Czy to prawda, że stara miłość nigdy nie rdzewieje? A jeśli tak, to czy jest warta tego, by zmieniać dla niej całe swoje życie? I czy w ogóle pierwsza miłość jest w stanie na nowo się odrodzić? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w prezentowanej dziś książce.

Agata Czykierda-Grabowska po raz kolejny stworzyła niezwykle sentymentalną i poruszająca historię, która wciąga już od pierwszych stron. Poza tym udowadnia również, że jej ogromny sukces na rynku książki nie jest przypadkiem, a zasługą ogromnego talentu.

Prezentowaną dziś powieść pt. Słońce, wiatr i księżyc znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej, z nutą romansu współczesnego w tle. Koniecznie sprawdźcie tę historię! Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także