Słońce w mroku, czyli Stephenie Meyer powraca!

Stephenie Meyer powraca z kontynuacją bestsellerowej sagi Zmierzch! O czym będzie opowiadać Słońce w mroku i kiedy możemy spodziewać się premiery książki? Sprawdź!

Słońce w mroku – kontynuacja bestsellerowej sagi Zmierzch

Czy wiecie, że od wydania ostatniej części Zmierzchu Stephanie Meyer minęło już 11 lat? Jeśli jesteście fanami powieści autorki, mamy dla Was świetnego newsa – Stephenie Meyer powraca z najnowszą częścią sagi! Czego dowiemy się o świecie Belli Swan tym razem?

Słońce w mroku ma być powieścią, która pokaże nam znane nam już wydarzenia z Phoenix oczami ukochanego Belli. Rzuci nam to zupełnie nowe światło na historię zakochanych. Edward bowiem w przeciwieństwie do Belli, choć wygląda na 17 lat, ponieważ jest wampirem, w rzeczywistości przeżył kilkaset lat… Dlatego jego refleksje i spojrzenie na ich relacje mogą znacznie różnić się od znanej nam narracji głównej bohaterki.

Ponadto, jak zapowiada wydawnictwo Dolnośląskie, lektura Słońca w mroku ma pomóc nam w zrozumieniu, dlaczego Edward tak rozpaczliwie starał się bronić Bellę przed grożącym jej z jego strony niebezpieczeństwem.

Kiedy możemy spodziewać się książki na rynku?

Słońce w mroku

Kiedy odbędzie się premiera kontynuacji Zmierzchu?

Słońce w mroku to powrót po wielu latach rozłąki do dobrze znanego fanom świata, jednak w zupełnie nowej odsłonie. Jeśli macie ochotę jeszcze raz zagościć w świecie Zmierzchu, sięgnijcie po kontynuację sagi!

Premiera książki odbędzie się 25 listopada, niemniej jednak wcale nie musicie czekać z jej zakupem. Już teraz możecie zamówić ją w przedsprzedaży! Jak? Klikając tutaj 🙂

Czy Wy również jesteście ciekawi tego, co przygotowała nam Stephenie Meyer?

Przeczytaj także