Słońce też jest gwiazdą – Nicola Yoon

Słońce też jest gwiazdą - kup na TaniaKsiazka.plSłońce też jest gwiazdą to już kolejna powieść Nicoli Yoon, która podbija serca Czytelników na całym świecie. Autorka po raz kolejny udowadnia, że sukces jej poprzedniej książki pt. Ponad wszystko to nie kwestia przypadku. Jak się okazuje, prezentowana przez nas dzisiaj nowość ma równie wielkie szanse na dorównanie poprzedniczce. Przekonajcie się sami, co tym razem ta bestsellerowa twórczyni przygotowała dla Czytelników.

Słońce też jest gwiazdą – poruszająca opowieść pełna miłości

Główną bohaterką jest Natasha. Dziewczyna pochodzi z Jamajki, jednak od ósmego roku życia wraz z rodzicami mieszka w Stanach Zjednoczonych. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, iż przebywają tam nielegalnie. Wkrótce ich sielanka zostaje przerwana, a cała rodzina jest deportowana na Jamajkę. Cała ta sytuacja wydaje się koszmarem, który dzieje się na jawie.

Natasha nie ukrywa wściekłości na ojca. Bo to właśnie przez niego zmuszeni są opuścić Stany Zjednoczone i szczęśliwe życie, które tam wiedli. A jakby problemów było mało, na dziewczynę spada kolejny cios. Okazuje się, że jej chłopak właśnie ją zdradził.

Czy wyobrażaliście sobie, że Wasz los może odmienić się w ciągu kilku godzin? I czy to prawda, że niewykorzystane sytuacje się mszczą? A w końcu – czy dziewczyna, która wierzy w naukę, może zakochać się w dopiero poznanej osobie?

Odpowiedzi na te pytania podsuwa w swojej najnowszej powieści Nicola Yoon. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom młodzieżowych historii. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, to właśnie jest idealny moment. Ciepłe, wakacyjne dni to świetny czas, by spędzić go z tak wciągającą i porywającą lekturą. Przekonajcie się sami, że tytuł bestsellerowej pisarki został przyznany Nicoli Yoon nie bez powodu.

Ponadto tylko teraz macie szansę skorzystać z niezwykłej obniżki. Bo książka, którą prezentujemy, została przeceniona aż o 30%! Zgadza się! Dlatego nie zwlekajcie i już teraz zaopatrzcie się w swój egzemplarz.

Słońce też jest gwiazdą znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także