Słodkie szaleństwo – romans współczesny

Słodkie szaleństwo - kup na TaniaKsiazka.plSłodkie szaleństwo to książka, która przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom romansów współczesnych. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośniczki twórczości Belle Aurora. Książki pisarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskują status międzynarodowych hitów. Już 7 sierpnia 2019 roku na naszym rynku pojawi się najnowsza powieść pisarka, która zadowoli nawet najbardziej wymagającą odbiorczynię. Jeśli zatem poszukujecie czarującej i niezwykle wciągającej historii, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się spodziewać po najnowszej książce autorki. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Słodkie szaleństwo – kilka słów o fabule

Głównym bohaterem powieści jest Max Leokov, który do tej pory mógł jedynie przyglądać się, jak ludzie wokół niego znajdują szczęście w miłości. Jednak w życiu mężczyzny był taki czas, kiedy nie tylko pragnął miłości, ale co ważne, przede wszystkim dla niej żył. Ponieważ już raz kochał, z całych sił. Mimo to obecnie nie ma nawet śladu po tym uczuciu. Zamiast tego, zostało złamane serce i córeczką, którą się opiekuje. Jednak los bywa przewrotny i nie ma wątpliwości, że Max zasługuje na drugą szansę.

Jest też Helena Kovac, która poświęciła mnóstwo czasu nauce. Ponieważ harowała jak wół, by ukończyć studia. I nie ma czasu na miłość. Poza tym ona nie ma nawet czasu na małą chwilę zapomnienia. W związku z tym książki i praca to całe jej życie, a pozostałe sprawy są drugorzędne.

Jednak wkrótce Max i Helena łączą siły, aby pomóc córce mężczyzny, Ceecee. I oboje szybko przekonują się, że jakaś niewidzialna siła przyciąga ich do siebie, czym są zaskoczeni. Czy to możliwe, że cynik i pracoholiczka znajdą nić porozumienia?  Bo kiedy uderza w nich miłość, zwala ich z nóg. Jednak miłość potrafi zadawać również ból, a Max, jak nikt inny, doskonale o tym wie.

Przypominamy, że książka pt. Słodkie szaleństwo na naszym rynku będzie dostępna od 7 sierpnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielkom romansów współczesnych.

Przeczytaj także