Słodki kłamca – Katarzyna Bester

Słodki kłamca - zobacz na TaniaKsiazka.plSłodki kłamca to książka autorstwa Katarzyny Bester, która w sprzedaży pojawi się już 15 stycznia 2020 roku. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbicielki książek erotycznych. To jedna z tych historii, które mimo chłodu i mrozu za oknem, wywołają wypieki na waszych policzkach i sprawią, że zrobi się wam gorąco. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej i interesującej powieści, trafiłyście idealnie. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Słodki kłamca – kilka słów o fabule

Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi. W przypadku głównego bohatera są to uwodzicielski wzrok i przyciągający magnetyzm.

Świat Stelli nagle runął w gruzach. A wszystko po tym, jak znalazła ukochanego między nogami innej kobiety. W związku z tym obecnie próbuje uporządkować swoje życie na nowo. A pomaga jej w tym serdeczna przyjaciółka Victoria. Poza tym bohaterka postanawia, że czas najwyższy zrobić sobie przerwę od facetów. Jednak przewrotny los ma wobec niej zupełnie inne plany. I stawia na jej drodze w utrzymaniu postanowienia przeszkodę i to podwójną.

Robert to seksowny właściciel sieci kawiarni, która słynie z najlepszej szarlotki w mieście. Natomiast Adam, jej nowy sąsiad, to niezwykle pomocny i kuszący przystojniak. Jednak przecież każdy z nich może okazać się kolejnym kłamcą. Stella z natury jest romantyczką i ma sporo obaw, jednak pożądanie, które się w niej budzi, jest znacznie silniejsze od zdrowego rozsądku. Szukanie miłości w świecie pełnym niedomówień jest trudnym wyzwaniem. I zaskakująco podniecającym.

Przypominamy, że książka pt. Słodki kłamca, której autorką jest Katarzyny Bester, w sprzedaży będzie dostępna od 15 stycznia 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj.

Ta pozycja zainteresuje bez wątpienia wszystkie miłośniczki literatury erotycznej. Jeśli zatem to wasz ulubiony gatunek literacki, koniecznie sprawdźcie tę historię. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Autorka stworzyła bowiem niezwykle hipnotyzującą i uwodzicielską powieść, która przyspieszy bicie waszych serc. Przekonajcie się!

Przeczytaj także