Śladem zbrodni – nowość od Tess Gerritsen!

Śladem zbrodni - kup na TaniaKsiazka.plŚladem zbrodni to książka, która zainteresuje wszystkich miłośników twórczości Tess Gerritsen. Amerykańska autorka uznawana jest obecnie z jedną z popularniejszych pisarek w dziedzinie kryminałów. Jej powieści intrygują i wciągają już od pierwszych stron, a na ich kartach można odnaleźć także nutę romansu. Ma też na koncie kilka głośnych thrillerów medycznych. Tym samym warto tutaj wspomnieć, że z zawodu Tess jest właśnie lekarką. Idealne proporcje i lekki styl sprawiły, że Gerritsen ma miliony fanów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jej najnowsza publikacja wzbudza tak ogromne zainteresowanie. Prezentowana dziś książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 8 lipca 2020 roku. Jesteście ciekawi, czym tym razem zaskoczy was pisarka?

Śladem zbrodni – kilka słów o fabule książki

Beryl Tavistock przez dwadzieścia lat zmagała się z okropną traumą. Tyle trwała właśnie zmowa milczenia na temat śmierci jej rodziców, agentów brytyjskiego wywiadu. Nikt nigdy nie miał poznać tej tajemnicy, jednak kobieta przypadkowo odkrywa w końcu prawdę. Jednak kiedy dociera do niej przebieg dramatycznych wydarzeń, przeżywa szok. Ojciec brutalnie zamordował matkę, a następnie popełnił samobójstwo. Oboje byli komunistycznymi szpiegami. Ponieważ nie może pogodzić się z tymi informacjami, postanawia na własną rękę dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się tego feralnego dnia.

Swoje śledztwo rozpoczyna w Paryżu, gdzie przed laty wydarzyła się tragedia. Wraz z bratem i zaprzyjaźnionym agentem CIA wpada w sam środek szpiegowskiej afery. Rozpoczyna się gra, gdzie warunki dyktują bezwzględne służby. Bohaterka jeszcze nie wie, że jej dochodzenie prawdy ściągnie na nią widmo śmierci. Ponieważ ten temat nigdy nie miał ujrzeć światła dziennego. Teraz stała się niewygodnym świadkiem.

Przypominamy, że książka pt. Śladem zbrodni będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 8 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję od Tess Gerritsen znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom twórczości pisarki. Poza tym ta historia zainteresuje każdego miłośnika literatury kryminalnej. Sprawdźcie to koniecznie!

Przeczytaj także