Ślad po złamanych skrzydłach – Sejal Badani

Ślad po złamanych skrzydłach - kup na TaniaKsiazka.plŚlad po złamanych skrzydłach to niezwykle poruszająca powieść, która na polskim rynku pojawi się 22 września 2017 roku. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. Jeśli więc poszukiwałyście interesującej książki z gatunku, to właśnie macie przed sobą jedną z perełek, po którą warto sięgnąć.

Warto jeszcze tutaj wspomnieć kilka słów o autorce. Sejal Badani nim zaczęła pisać, była prawnikiem. Kiedy jednak odkryła w sobie literacką pasję, zrezygnowała z wykonywania wyuczonego zawodu i w pełni poświęciła się tworzeniu. Tym samym już niedługo polskie czytelniczki będą mogły zapoznać się z jej najnowszą książką. Koniecznie sprawdźcie, o czym opowiada historia.

Ślad po złamanych skrzydłach – poznajcie ciężar traumy i moc prawdy

Gdy ojciec Sonyi zapada w śpiączkę, dziewczyna zmuszona jest drastycznie zmienić plany. Sytuacja, w której się znalazła, sprawia, że musi powrócić do rodziny. I czyni to niechętnie, bo przecież nie bez powodu zostawiła ich przed laty. W tym czasie, kiedy główna bohaterka żyła bez wszelkich zobowiązań i z dala od rodzinnego miasta, jej siostry stały się wzorem idealnie dorastających dzieci. Trisha ze swoim spokojnym usposobieniem idealnie wpasowała się w perfekcyjne życie na amerykańskich przedmieściach. Natomiast ambitna Marina przez wiele lat konsekwentnie budowała karierę zawodową, by w końcu znaleźć się na szczycie.

Jednak wszystkie kobiety z tej rodziny pamiętają, jak szczęśliwe życie wiedli wspólnie w Indiach. Pamiętają również dramatyczne zdarzenia, które spotkały ich po przyjeździe do USA. A każda z nich próbuje poradzić sobie z tym na własny sposób. Jednak, kiedy wszystkie razem znów zasiadają przy jednym stole, pogrzebane tajemnice zaczynają wychodzić na wierzch.

Czy powinny czuć się winne, kiedy patrząc na nieprzytomnego ojca, mają nadzieję, że nigdy się nie obudzi? Każda z nich musi uporać się z własnymi demonami i wstydem, który jest wynikiem wielu lat strachu i przemocy doznawanej ze strony ojca.

Przypominamy, że powieść pt. Ślad po złamanych skrzydłach w sprzedaży pojawi się 22 września bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

 

Przeczytaj także