Na skraju załamania – B. A. Paris

Na skraju załamania - kup na TaniaKsiazka.plNa skraju załamania to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom mrocznych thrillerów. Powieść na polskim rynku pojawi się już 15 lutego 2018 roku i gwarantujemy, że przyprawi Was o zimne dreszcze. Chociaż to dopiero druga publikacja tej pisarki, błyskawicznie zyskała status bestsellera i wciąż podbija serca nowych Czytelników na całym świecie. Już niebawem również polscy odbiorcy będą mieli okazję zapoznać się z tym międzynarodowym fenomenem. Jeśli zatem poszukujecie wciągającej powieści z nieoczekiwanym i zaskakującym zakończeniem, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem Paris przygotowała swoim Czytelnikom.

Na skraju załamania – mroczny dreszczowiec dla Czytelników o mocnych nerwach

Ta historia ma swój początek w pewną noc. Cass Anderson musi zmierzyć się z konsekwencjami decyzji, którą podjęła. Chodzi o to, że bohaterka nie zatrzymała się, widząc samochód zaparkowany na leśnej drodze, w którym siedziała kobieta. Cass nie sprawdziła, czy przypadkiem potrzebuje ona pomocy. Teraz okazuje się, że nieznajoma nie żyje. I to właśnie ta feralna noc ma ogromny i niszczący wpływ na Anderson.

Bohaterkę nękają głuche telefony, które mącą jej spokój. Dziewczyna zaczyna popadać w paranoję i odnosi wrażenie, że nieustanie ktoś depcze jej po piętach. Najmniejszy, niespodziewany dźwięk przyprawia ją o szybsze bicie serca i zimny dreszcz strachu. Z dnia na dzień wyrzuty sumienia, które ją dręczą, stają się coraz większe. I utrudniają jej normalne funkcjonowanie. Cass zaczyna mieć problemy z pamięcią. Coraz częściej nie może sobie przypomnieć, czy brała lekarstwo, jaki kod odblokowuje alarm i gdzie zaparkowała samochód. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna zamówiła dziecięcy wózek, chociaż nie jest w ciąży. A kiedy myśli o kuchennym nożu, nie potrafi powiedzieć, czy na pewno nie był pokryty krwią. Jej umysł zaczyna ogarniać paranoja, a przed oczami wciąż pojawia się twarz zamordowanej kobiety.

B. A. Paris stworzyła historię, która do ostatniej chwili trzyma w ogromnym napięciu. Książkę pt. Na skraju załamania znajdziecie tutaj. Gwarantujemy, że zadowoli ona nawet najbardziej wymagającego odbiorcę! Koniecznie sprawdźcie to sami.

Przeczytaj także