Skin coach – obowiązkowa pozycja dla pań!

Bożena Społowicz jest autorką książki pt. Skin coach. Twoja droga do pięknej i zdrowej skóry. To absolutny hit, który powinien znaleźć się na półce każdej kobiety chcącej zadbać o swój wygląd. Jeśli do tej pory myślałyście, że to trudne i żmudne zajęcie przekonajcie się, iż jest zupełnie inaczej! Autorka krok po kroku pokaże wam jak zmienić codzienne nawyki by wasza skóra była pełna blasku.

Skin coach – wskazówki, które was zaskoczą

Jak często zwracacie uwagę na to, co ląduje na waszym śniadaniowym talerzu w kontekście zdrowego wyglądu skóry? Do tej pory nie łączyłyście porannego posiłku z kondycją cery? Okazuje się, że to błąd! Aby wasza skóra była zdrowa i piękna, śniadania powinny być ciepłe. Powiecie, że coś się nie zgadza, bo przecież o skórę dbają kosmetyki. A jednak! Bożena Społowicz udowadnia jak wiele czynników wpływa na całe wasze ciało.

Za radami autorki i ich skutecznością idzie dwadzieścia lat jej doświadczenia w pielęgnacji cery. W swojej książce łączy specjalistyczną wiedzę z zakresu kosmetologii, chemii oraz technologii kosmetyków. Ponadto wykazuje się dużą orientacją w temacie przyjmowania suplementów i dietetyki. Warto również wspomnieć, że Społowicz jest właścicielką SPA prowadzonego w duchu slow beauty. To wszystko bez wątpienia przemawia za tym by zaufać jej w kwestii zdrowego wyglądu skóry.

Dzięki książce Skin coach nauczycie się, jak dbać o zdrowy i piękny wygląd skóry, nie wydając przy tym fortuny. Zadbacie nie tylko o ciało, ale również o wspaniałe samopoczucie. Dowiecie się, jakich produktów unikać a jakie włączyć do codziennej diety by spowolnić procesy starzenia się skóry. Autorka udowadnia, że nawet bez makijażu można wyglądać i poczuć się pięknie.

Książkę znajdziecie tutaj. Tę skarbnicę cennej wiedzy polecamy każdej kobiecie!

Przeczytaj także