Skin Beauty – proste kroki do zdrowej cery!

Skin Beauty - kup na TaniaKsiazka.plSkin Beauty to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom pomocnych poradników. Macie problem z cerą? Chciałybyście raz a dobrze pozbyć się pryszczy? Marzycie o ładnej skórze twarzy? Trafiłyście idealnie! Prezentowana dziś książka sprawi, że wasze skórne problemy odejdą w zapomnienie. Skin Beauty na polskim rynku będzie dostępny od 24 kwietnia 2019 roku. Jest to jeden z tych poradników na temat zdrowia i urody, który warto mieć w domowej biblioteczce. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej książce!

Skin Beauty – postawcie skórę na pierwszym miejscu!

Autorka książki, doktor dermatolog Anjali Mahto, udowadnia, że każdy może mieć zdrową i pełną blasku skórę. To nie tylko przywilej szczęściarzy z dobrymi genami. Ponadto Mahto pokazuje, że nigdy nie jest za późno na zmianę nawyków pielęgnacyjnych. Dzięki tej książce poznacie potrzeby waszego typu skóry, dobierzecie do niej odpowiednią dietę, kosmetyki oraz zabiegi. Doktor Mahto nie traci czasu na powielanie haseł, które zdobią reklamy kolejnych kosmetyków i salonów urody. Stawia na rzetelną i sprawdzoną wiedzę, którą dzieli się także ze swoimi pacjentami.

Stworzona przez nią książka to prawdziwa biblia kompleksowej pielęgnacji skóry. I to dla każdego! Dowiecie się z niej jak skutecznie wyleczyć trądzik w każdym wieku i co w waszej diecie może go nasilać. Autorka zdradza, czym kierować się przy wyborze kremu, by uniknąć rozczarowań i nie tracić pieniędzy. Poza tym odkryjecie, co dobrego mogą dać skórze probiotyki zawarte w kosmetykach oraz czym różni się serum od esencji i który z tych produktów jest lepszy dla waszego typu skóry. A ponadto poznacie listę produktów spożywczych, które przyspieszają starzenie się skóry i przyczyniają się do jej szybszego starzenia.

Przypominamy, że książka pt. Skin Beauty będzie dostępna na naszym rynku od 24 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom poradników, dotyczących zdrowia i urody. Sięgnijcie po rady specjalistki z wieloletnim doświadczeniem i cieszcie się zdrową i promienną cerą!

Przeczytaj także