Skarby Queen – światowy bestseller w Polsce!

Skarby Queen - kup na TaniaKsiazka.plSkarby Queen to książka, która na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 27 grudnia 2019 roku. Przypadnie ona do gustu przede wszystkim każdemu fanowi legendarnego zespołu Queen. Poza tym jednak powody do zadowolenia mają także wielbiciele literatury faktu i zagranicznych reportaży. Czego możecie spodziewać się po tej lekturze? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Skarby Queen – opowieść o niesamowitych muzykach

To przede wszystkim niezwykła historia o niesamowicie utalentowanych i popularnych muzykach. Przez całą swoją karierę cieszyli się olbrzymim uznaniem fanów. Tym samym czytelnicy znajdą tu unikatowe pamiątki z prywatnej kolekcji członków Queen. A do tego zdjęcia tekstów piosenek zapisane odręcznie przez Freddiego Mercury’ego, Briana Maya, Rogera Taylora i Johna Deacona. Poza tym słowa, niepublikowane wcześniej fotografie i opowieści zza kulis. Wszystko układa się w tej oficjalnej publikacji w historię jednego z największych zespołów w dziejach muzyki, który bił wszelkie rekordy.

Są to m.in.: najliczniejsza widownia na płatnych koncertach, najwięcej tygodni na liście przebojów, status głównej gwiazdy na największym festiwalu w historii. Ale to oczywiście nie wszystko. Ponieważ należy tu dodać wyprzedane trasy, podbój list przebojów i pasmo olbrzymich sukcesów przez niemal 50 lat. Setki milionów sprzedanych na całym świecie albumów, singli i wydawnictw wideo. A do tego mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień.

„Najlepszy zespół”, „Najlepsza płyta”, „Najlepszy singiel”, „Najlepszy teledysk” i „Najlepsza grupa koncertowa”. Poza tym w 2001 roku przyjęto Queen w poczet Rock and Roll Hall of Fame, rok później zespół otrzymał własną gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. A w 2018 roku film Bohemian Rhapsody stał się najpopularniejszą muzyczną biografią w historii kina. Czego chcieć więcej?

Przypominamy, że książka pt. Skarby Queen będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 27 grudnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś publikację znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom biografii muzyków, ale przede wszystkim każdemu fanowi Queen. To obowiązkowa pozycja w domu obok płyt zespołu. Sprawdźcie sami!

Przeczytaj także