Siódmy tom z serii Dziedzictwo rodu Poldarków

Siódmy tom z serii Dziedzictwo rodu Poldarków Fala gniewu - sprawdź na TaniaKsiazka.plSiódmy tom z serii Dziedzictwo rodu Poldarków nosić będzie tytuł Fala gniewu. Powieść na polskim rynku pojawi się 14 września 2017 roku. To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich miłośników wspomnianej sagi, której autorem jest brytyjski pisarz Winston Mawdsley Graham. Nie bez przyczyny został okrzyknięty jednym z najbardziej uznanych pisarzy XX wieku.

Na podstawie tej kultowej już serii powstał także serial, który cieszy się również dużym zainteresowaniem wśród odbiorców na całym świecie. Ale to nie wszystko. Kto interesuje się ekranizacjami i dobrym kinem z pewnością wie, że na podstawie twórczości Grahama powstało kilka wspaniałych filmów.

Siódmy tom z serii Dziedzictwo rodu PoldarkówFala gniewu

Akcja powieści toczy się w Kornwalii w latach 1798-1799. Główny bohater, Ross Poldark, odnajduje się w nowej roli, posła z Truro w Izbie Gmin. Mężczyzna swój cenny czas musi dzielić między Londyn, a Kornwalię. Sprawy nie ułatwia fakt, że przeżywa on wiele rozterek związanych z żoną Demelzą. To jednak nie wszystko. Wciąż trwa zażarta walka między Rossem, a George’em Warlegganem. Ponadto brat Demelzy, Drake, nie może zapomnieć o miłości do Morwenny – kobiety wydanej za innego mężczyznę.

Na horyzoncie zaczyna świtać początek nowego stulecia. Jednak tuż przed jego nadejściem dochodzi do serii tragicznych wydarzeń. W ich wyniku George i Ross tracą osobę, którą darzyli miłością. Jednak los po raz kolejny udowadnia, że w jego poczynaniach nie ma przypadku, a każde traumatyczne wydarzenie równoważone jest iskierką nadziei. Dlatego też Morwenna i Drake zyskują szansę, by ich drogi jednak się zeszły.

Przypominamy, że siódmy tom powieści pt. Fala gniewu na polskim rynku pojawi się 14 września bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji sięgnąć po powieści tego znakomitego pisarza, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. A naprawdę warto biorąc pod uwagę fakt, że to dopiero półmetek sagi, w której skład wchodzi aż 12 powieści. Wszystkie dotychczas wydane książki z serii znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także