Siła honoru – porywający debiut

Siła honoru - kup na TaniaKsiazka.plSiła honoru to jeden z bardziej tajemniczych debiutów tego roku. Książka wydana została pod pseudonimem, Linda Szańska, ponieważ autorka ceni sobie swoją prywatność. Wszystko, dlatego że w młodości, przypadającej na lata dziewięćdziesiąte, obsługiwała cynków i przywódców poznańskiej mafii. To na podstawie własnych doświadczeń i tego, co wówczas widziała, stworzyła debiutancką powieść. Książka w sprzedaży będzie dostępna już od 3 września 2020 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom historii, które czerpią inspirację z prawdziwych wydarzeń.

Siła honoru – kilka słów o fabule książki

Kalina Boraczyńska mieszka we Wrocławiu i jest córką posła prawicowej partii. Mężczyzna na równi z władzą ceni sobie brudne interesy oraz nieletnie dziewczyny. Kiedy siostra bohaterki, Maria, popełnia samobójstwo, ojciec próbuje zrobić z młodszej córki zabawkę dla swoich kolegów. Ponieważ to dzięki nim wspiął się na szczyt politycznej hierarchii.

Gabriel Kreis od dziecka był przygotowany przez swojego ojca i wuja do roli bossa przestępczego syndykatu, kontrolującego poznańskie podziemie. W jego rodzinie obrót żywym towarem i narkotykami to szara codzienność. Jednak od lat dziewięćdziesiątych, kiedy władzę trzymał Gwidon Kreis, wiele się zmieniło. Teraz Gabriel musi być bezwzględny i wyrachowany, by liczyć się w tym świecie. To jednak nie oznacza, że tak do końca pozbył się resztek człowieczeństwa.

Pewnego dnia Kalina i Gabriel wpadają na siebie zupełnie przypadkiem. Nie mają wtedy jeszcze pojęcia, że łączy ich tajemnica z przeszłości. Dziewczyna chce zacząć w końcu nowe życie z dala od toksycznego ojca. W związku z tym przeprowadza się do innego miasta, pracuje w klubach i podejmuje studia. Nie wie, że wiążąc się z Gabrielem, stanie się częścią świata, od którego tak bardzo chciała uciec. Poza tym romans z przestępcą sprowadzi na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.

Czy związek gangstera i córki polityka w ogóle ma szansę przetrwać?

Przypominamy, że książka pt. Siła honoru będzie dostępna w sprzedaży już od 3 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco ja polecamy!

Przeczytaj także