Sielskie historie na lato – wakacyjne hity!

Sielskie historie na lato to doskonała propozycja dla wszystkich czytelników, którzy poszukują lekkich i przyjemnych opowieści na wakacje. To czas, który sprzyja relaksowi i odprężeniu. W przydomowym ogrodzie, parku lub na balkonie – zawsze dobrze mieć pod ręką wciągającą książkę. W związku z tym wśród naszych dzisiejszych propozycji znajdziecie gorące hity i nowości, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. Ponadto to idealne propozycje właśnie na letnie dni i wieczory. Jeśli planujecie spędzić urlop z książką, koniecznie zerknijcie na te tytuły!

Sielskie historie na lato – kup na TaniaKsiazka.plSielskie historie na lato – Ten jedyny

W tej historii czytelnicy znajdą trzy bohaterki, a każda z nich zupełnie inaczej wyobraża sobie miłość swojego życia. Tym samym dążą do szczęścia innymi drogami i w odmienny sposób rozwiązują sercowe problemy. Nie zabraknie więc tu poradnikowych wskazówek, wizyt u psychologa, a nawet magicznych zaklęć.

Sielskie historie na lato – Nagła zmiana planuNagła zmiana planu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Życie Leny legło w gruzach, kiedy ta dobiła do trzydziestego piątego roku życia. Właśnie zdradził ją mąż i kobieta nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W związku z tym z pomocą ruszają jej przyjaciółki: zwariowana Anka, niezależna Karolina i poukładana Ewa znajdą rozwiązanie każdego problemu. Ich pierwszym zadaniem jest znalezienie Leny nowej miłości.

Mazurskie Lato - kup na TaniaKsiazka.plSielskie historie na lato – Mazurskie Lato

To zbór nietuzinkowych, letnich opowiadań, które rozgrywają się w stolicy Mazur. Na główny plan wysuwa się tytułowa tawerna, w której można spotkać wielką miłość. Na dowód tego ściany tawerny ozdobione są zdjęciami par, które tu się zobaczyły, poznały, a czasem pokochały na nowo. Idealne miejsce na letnie podboje!

Sielskie historie na lato – To tylko przyjacielSielskie historie na lato – kup na TaniaKsiazka.pl

Kristen Peterson ma przed sobą trudną operację, po której już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. W związku z tym czas na macierzyństwo prawdopodobnie dla niej nie nadejdzie. Przed tym jednak pomaga przyjaciółce w przygotowaniach do ślubu. To właśnie wtedy poznaje drużbę pana młodego Josha Copelanda. Od pierwszych chwil czuć między nimi chemię. Jednak Kristen ma chłopaka, a poza tym już wkrótce nie będzie mogła mieć dzieci, a Josh marzy o wielkiej rodzinie.

Opowiadania letnia, a nawet gorące - kup na TaniaKsiazka.plSielskie historie na lato – Opowiadania letnie, a nawet gorące

W tej książce siły połączyło aż dwudziestu pisarzy. W związku z tym stworzyli niepowtarzalny zbiór opowiadań. Każda z tych historii zaskakuje, wciąga i bawi. Nie zabraknie chwil grozy i niepewności, ale ostatecznie wszystko kończy się dobrze. W końcu to opowiadania na letnie dni, które maj pomóc w relaksie!

Sielskie historie na lato – Miłość z widokiem na morzeMiłość z widokiem na morze - kup na TaniaKsiazka.pl

Czytelnicy znajdą tu kilka różnych opowiadań i całkiem odmiennych historii. Marianna i Karol mają dorosłą córkę, a ponieważ ich małżeństwo nie należy do szczęśliwych, postanawiają się rozstać. Beata osiągnęła wszystko: ma dobrą pracę, mieszkanie, urodę i stałego partnera. Jedyne, czego brakuje jej do pełni szczęścia, to wymarzony pierścionek zaręczynowy i powiększenie rodziny. Każdy z bohaterów staje przed decyzjami, które zaważą na ich przyszłości.

Przeczytaj także