Siedem minut po północy – okładka filmowa!

Siedem minut po północySiedem minut po północy to tytuł niezwykle poruszającej książki, której autorem jest Patrick Ness. Dla wszystkich fanów powieści mamy dobrą wiadomość. Już 25 grudnia bieżącego roku do polskich kin wejdzie film oparty na owej historii. Z tej okazji mamy przyjemność zaprezentować wam książkę z okładką filmową, dostępną już od 2 grudnia 2016 roku.

Siedem minut po północy – fabuła

Głównym bohaterem jest chłopiec, który mimo młodego wieku musi stawić czoła okropnym potworom. Jest dokładnie siedem minut po północy, gdy Conor odkrywa, że za oknem jego sypialni czai się przerażający cień. Jak się okazuje, potwór ten różni się zupełnie od innych. Również od tego, z którym co noc zmaga się chłopiec, dowiedziawszy się o chorobie matki. Jest stary, dziki i żąda czegoś niebezpiecznego – prawdy.

Patrick Ness serwuje czytelnikom powieść o stracie i miłości, pełną czarnego humoru. Jest to historia, która stała się błyskawicznie światowym bestsellerem. Porusza serca odbiorców, zmienia spojrzenie na świat i uczy empatii oraz humanizmu. Książka została okrzyknięta arcydziełem współczesnej literatury i jest obowiązkową pozycją na półce każdego, wrażliwego czytelnika.

Jak już wspomnieliśmy, premiera filmu o tym samym tytule w Polsce będzie miała miejsce 25 grudnia tego roku. Na dużym ekranie w rolach głównych będziecie mieli okazję zobaczyć: Lewisa MacDougalla (Conor), Sigourney Weaver (babcia), Felicity Jones (matka), Toby’ego Kebbella (ojciec), Bena Moora (pan Clark) oraz Jamesa Melvillea (Harry). Jak więc widać do obsady zaangażowano gwiazdy światowego formatu z Hollywood.

Książka Siedem minut po północy z okładką filmową dostępna będzie już  2 grudnia 2016 roku. Będziecie mieli okazję nabyć ją już z 15% rabatem. Takiej okazji nie możecie przegapić!

Przeczytaj także