Sieć drugi tom serii islandzkich kryminałów już niebawem!

Sieć - kup na TaniaKsiazka.plSieć drugi tom serii islandzkich kryminałów, która zdobyła popularność i uznanie czytelników na całym świecie, już niebawem pojawi się także na polskim rynku. Książka będzie dostępna w sprzedaży od 12 marca 2019 roku i przypadnie do gustu każdej miłośniczce skandynawskich kryminałów. Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością Lilja Sigurdardóttir, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Sieć to kontynuacja gorąco przyjętej powieści pt. Pułapka. Jesteście ciekawe, jakie wyzwania tym razem staną przed bohaterką? Koniecznie sprawdźcie, co przygotowała autorka!

Sieć drugi tom serii islandzkich kryminałów – samotna matka w świecie narkotykowych bossów

Sonja uciekła z synem na Florydę. Kobieta głęboko wierzy, że w końcu udało się jej ukryć przed byłym mężem i narkotykową mafią. Czar pryska, kiedy Tomas zostaje porwany. To właśnie wtedy bohaterka zdaje sobie sprawę, że nadal tkwi w pułapce. A tym samym zmuszona jest spełniać kolejne zadania jako przemytniczka. Wraca więc do zimnego Reykjaviku.

W tym samym czasie, Agla, partnerka Sonji, czeka na wyrok. I już wkrótce może odetchnąć z ulgą, bo prokuratura nie odkryła całej prawdy. Jednak kobieta ma znacznie większy problem niż przeboje z sądem. Jest dłużniczką bardzo wpływowego i niebezpiecznego człowieka. A ten właśnie upomina się o swoje pieniądze.

Obie kobiety wpadają w przestępczą sieć intryg i manipulacji. Sonja wie, że musi podjąć kolejną próbę wyrwania się z narkotykowego biznesu. Postanawia odzyskać syna i zniszczyć ludzi, którzy zmienili jej życie w piekło.

Przypominamy, że książka pt. Sieć będzie dostępna w sprzedaży od 12 marca bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszą część historii, czyli książkę pt. Pułapka. Jeszcze raz gorąco polecamy tę serię wszystkim wielbicielkom literatury kryminalnej, a zwłaszcza tej pochodzącej z krajów skandynawskich. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagająca czytelniczka znajdzie tu coś dla siebie. Lilja Sigurdardóttir stworzyła naprawdę wciągającą historię, która trzyma w napięciu aż do ostatniej chwili. Całość czyta się z zapartym tchem, by na koniec ulec zaskoczeniu.

Przeczytaj także