Shuttergirl – nowość od CD Reiss

Shuttergirl - kup na TaniaKsiazka.plShuttergirl to książka, która przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury erotycznej i powieści kobiecych. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośniczki twórczości CD Reiss. Tytuł na polskim rynku będzie dostępny od 24 lipca 2019 roku. Historie stworzone przez pisarkę cieszą się ogromnym zainteresowaniem odbiorczyń na całym świecie. Tym samym w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami i zyskują status bestsellerów. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealna okazja.

Warto tutaj jeszcze wspomnieć, że historie stworzone przez Reiss są niezwykle pikantne, ale przede wszystkim emocjonalne. W związku z tym autorka uzyskała przydomek „Bezwstydnego Szekspira”. Poza tym niewątpliwym atutem, który sprawia, że powieści Reiss są tak chwytliwe, jest fakt, że ukończyła ona scenopisarstwo. Jesteście ciekawe, co tym razem przygotowała swoim czytelniczkom? Koniecznie przekonajcie się same!

Shuttergirl – słodka i zakazana historia

Czytelniczki poznają tu hollywoodzkiego idola, który właśnie jest u szczytu sławy. Okazuje się, że mimo odniesionego sukcesu, nigdy nie zapomniał o pewnej dziewczynie. Poza tym zdarza się, że czasem widzi ją w przelocie. Oboje są w biegu i nigdy ze sobą nie rozmawiają. Mimo że, bywają w tym samym mieście, tym samym miejscu a nierzadko w tym samym budynku. Po prostu przepaść między nimi jest zbyt duża. Aż do tego jednego, wyjątkowego wieczoru.

Drugą postacią jest rozchwytywana paparazzi. W chwili, kiedy wspomniany bohater stawał się światowej sławy gwiazdą, ona budowała karierę paparazzi od zera. Szybko jednak okazało się, że spełnienie zawodowe nic dla niej nie znaczy. Zmieniło się to po jego odejściu. To właśnie wtedy jej życie się rozpadło. Stali się królem i królową, którzy stoją po przeciwnych stronach Los Angeles. Nie zamieniali ze sobą ani jednego słowa. Aż do tego wieczoru. W końcu spotkały się dwa zupełnie różne światy, które niegdyś stanowiły jedność.

Przypominamy, że książka pt. Shuttergirl będzie dostępna od 24 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także