Sexy Bastard Cash – nowość od Eve Jagger już wkrótce!

Sexy Bastard Cash - kup na TaniaKsiazka.plGorąca nowość od Eve Jagger na polskim rynku pojawi się za sprawą Wydawnictwa Kobiecego. Sexy Bastard Cash w sprzedaży będzie dostępna od 10 listopada bieżącego roku. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej, które szukają wciągającej i namiętnej opowieści. Gwarantujemy, że w tym wypadku nie zabraknie również emocji.

Sexy Bastard Cash – kilka słów

Głównym bohaterem jest Cash Gardner, uważany przez większość kobiet za niezwykle męskiego i gorącego. Nie bez powodu też przylgnęła do niego łatka „niegrzecznego”. Mężczyzna pracuje jako barman w Altitude, w jednym z najmodniejszych lokali w Atlancie. Oprócz tego, że spełnia się w pracy, do której wydaje się stworzony, jest jeszcze coś. Gardner, jak mało kto, zna się na kobietach i potrafi je bezbłędnie rozszyfrować – zawsze. Bohater ma jednak swoje niepisane zasady, których surowo przestrzega. Nie przejawia żadnych oznak czułości wobec kobiet wybieranych do przelotnych romansów. Nici więc z porannego przytulania, czy buziaków w czółko. Daleki jest również od składania obietnic i trwałych zobowiązań. Klientki widzą w nim zniewalająco przystojnego barmana, który potrafi w ciągu godziny zawrócić im w głowie. I robi to nie tylko dzięki wyśmienitym drinkom.

Dziewczyna, która wszystko zmieni

Pewnego dnia po drugiej stronie baru pojawia się Savannah. Ambitna i piękna prawniczka zalicza się do grupy niepoprawnych romantyczek. Wciąż gorąco wierzy w to, że znajdzie miłość na całe życie. Kiedy kobieta zjawia się w Altitude, od razu wpada w oko przystojnemu barmanowi. Cash wykorzystuje swój urok, a niewinny flirt zaczyna przeradzać się w burzliwy romans pełen namiętności i pożądania.

Wkrótce też okaże się, że każde z nich ma mroczną tajemnicę, którą skrzętnie ukrywa. Sprawdza się też jedno z najbardziej znanych przysłów o tym, iż kłamstwo ma krótkie nogi. Cóż jednak począć, kiedy mroczny sekret z przeszłości może wszystko zniszczyć?

Przypominamy, że nowość od Eve Jagger pt. Cash w sprzedaży pojawi się 10 listopada bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także