Seryjni mordercy – wstrząsający reportaż

Seryjni mordercy - kup na TaniaKsiazka.plSeryjni mordercy to książka, która zainteresuje wszystkich miłośników literatury faktu i reportaży. Poza tym, jeśli ciekawi was mechanizm działania zabójców oraz to, jak działają służby, by ich dopaść, trafiliście idealnie. To jedna z tych pozycji, która szokuje, zaskakuje i przede wszystkim odsłania najciemniejsze zakamarki ludzkiej natury. Prezentowana dziś pozycja jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Warto też wspomnieć, że reportaż ten w błyskawicznym tempie zdobył tytuł bestsellera i stał się międzynarodowym hitem. Tym samym, jeśli poszukujecie książki godnej uwagi, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać!

Seryjni mordercy – kilka słów o fabule

Bohaterowie tej książki torturowali, gwałcili i mordowali. Ich czyny budzą odrazę, a w społecznej świadomości są najlepszym przykładem tego, jak zły i zepsuty może być człowiek. Tymczasem w seryjnych mordercach jest też coś, co nie daje nam spokoju i intryguje. Jakie mają IQ? Kim najczęściej są z zawodu? Według jakiego klucza wybierają ofiary?

Nierzadko prowadzą podwójne życie i są świetni w roli ojca, kolegi czy syna. Wśród przyjaciół i sąsiadów uchodzą zazwyczaj za miłych i kulturalnych ludzi. Nikt nigdy by nie stwierdził, patrząc na nich, że są gotowi do takich okrutnych zbrodni.

W związku z tym autorka odsłania najciemniejszą stronę ludzkiej natury. Odziera z tajemnicy Anioły Śmierci i Czarne Wdowy. Ponadto lawiruje w gęstwinie ciekawostek i nieznanych dotąd faktów. A wszystko po to, by udzielić odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania. Jak rodzi się morderca? W jaki sposób wybiera swoje ofiary? Dlaczego przez tak długi czas zostaje niezauważony?  I wreszcie – czy możemy go w porę rozpoznać i zapobiec straszliwej tragedii?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Seryjni mordercy jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi literatury faktu i reportaży. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający fan gatunku znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdźcie sami fenomen tej pozycji!

Przeczytaj także