Seria Zapomniana księga tom IV

Seria Zapomniana księga to cykl, za który odpowiedzialna jest polska pisarka, Paulina Hendel. Serca czytelników w całym kraju podbiłapowieściami z gatunku science fiction i fantasy. To jej odbiorcy zawdzięczają popularną serię pt. Żniwiarz, w której wciąga fanów w świat słowiańskich wierzeń. Już niebawem, 30 września 2020 roku, w sprzedaży pojawi się jej najnowsza książka pt. Wysłannik.

Seria Zapomniana księga - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

To doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicieli serii – Zapomniana księga. Choć początkowo wszyscy przypuszczali, że ten cykl Pauliny Hendel zakończy się na trzech tomach, pisarka zaskoczyła odbiorców. Tym samym przed wami jeszcze jedna, niezwykle wciągająca opowieść z waszymi ulubionymi bohaterami! Szykujcie się na zaskakującą historię, która zmieni wasze spojrzenie na świat demonów i ludzi!

Seria Zapomniana księgaWysłannik

Tym razem Hubert wyrusza w daleką i niebezpieczną podróż w poszukiwaniu sprzymierzeńców. Już niebawem przekona się, jak niewiele wiedział o otaczającym go świecie i ludzkiej naturze. Komu tak naprawdę może ufać? A kogo powinien unikać? Wszystko wskazuje na to, że niemal każdy napotkany na drodze człowiek, skrywa jakiś mroczny sekret. Poza tym na granicy nocy nieustannie czają się demony żądne krwi.

Czy powrót do dawnego ładu jest w ogóle jeszcze możliwy? Bohater bardzo szybko przekona się o tym, że sprawa wcale nie jest taka prosta, jak początkowo się mu wydawało. Ponadto łowca demonów ma nieodparte wrażenie, iż wystarczy tylko jedno małe niepowodzenie, by zaprzepaścić wszystko, na co do tej pory tak ciężko pracował.

Przypominamy, że tom IV z serii Zapomniana księga będzie dostępny już od 30 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść pt. Wysłannik znajdziecie tutaj.

Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury fantasy, a przede wszystkim każdemu fanowi twórczości Pauliny Hendel. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że jej powieści nie bez powodu w tak błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jej książkami, to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Sprawdźcie koniecznie!

Przeczytaj także