Seria Vincent Boys – światowy fenomen w Polsce!

Seria Vincent Boys. Pierwszy tom kup na TaniaKsiazka.pl!Seria Vincent Boys to nie lada gratka dla wszystkich dziewczyn, miłośniczek literatury młodzieżowej i gorących romansów. Pierwszy tom o takim samym tytule, jak cały cykl, na polskim rynku będzie dostępny już od 12 października 2018 roku. Autorka, Abbi Glines stworzyła historię, która okazała się fenomenem self-publishingu. Książka pt. Vincent Boys sprzedała się już w ponad 100 tysięcznym nakładzie! A grono jej wielbicieli stale się powiększa. Teraz czytelniczki także w naszym kraju za sprawą Wydawnictwa Kobiecego, będą miały szansę zapoznać się z tą niezwykłą powieścią, która szturmem podbija międzynarodowy rynek czytelniczy. Zaciekawione? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się o niej więcej.

Seria Vincent Boys – niezwykle wciągająca opowieść

Główną bohaterką powieści jest Ashton, która ma już dość bycie grzeczną dziewczynką. Niemal od zawsze spełnia oczekiwania wszystkich dookoła – idealna uczennica, idealna córka, idealna dziewczyna swojego idealnego chłopaka, Sawyera. Nic dziwnego, że w tym wszystkim już dawno zatraciła siebie i nie miała czasu pomyśleć, czego tak naprawdę oczekuje od życia.

Kiedy Sawyer na trochę wyjeżdża z miasta, w życiu Ashton ponownie pojawia się ich najlepszy przyjaciel z dzieciństwa, Beau. Jednak diametralnie różni się od głównej bohaterki. Łatka prawdziwego bad boya przylgnęła do niego nie bez przyczyny. A ponadto to najbardziej zmysłowy facet, jakiego dziewczyna kiedykolwiek widziała.

Ashton ze wszystkich sił wmawia sobie, że próbuje jedynie odbudować więź z dzieciństwa. Jednak szybko przekonuje się, że stąpa po niezwykle kruchym lodzie. A bycie grzeczną dziewczynką jeszcze nigdy nie było tak trudne.

Czy dziewczyna w końcu odważy się zrobić coś, czego sama pragnie? Czy pomyśli w końcu o sobie i swoich oczekiwaniach, zamiast trzymać się roli narzuconej przez innych?

Przypominamy, że seria Vincent Boys i jej pierwszy tom będą dostępne w Polsce już od 12 października 2018 roku. Powieść Abbi Glines znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom książek młodzieżowych i romansów współczesnych. Koniecznie sprawdźcie tę historię! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także