Seria Jak poderwać drania? – tom pierwszy już w październiku!

Jak poderwać drania - kup na TaniaKsiazka.plSeria Jak poderwać drania?, stworzona przez Sarę Ney, przypadnie do gustu wszystkim wielbicielkom romansów i literatury kobiecej. Jej pierwszy tom pt. Sebastian na polskim rynku będzie dostępny od 26 października 2018 roku. Prezentowany dziś cykl na całym świecie zdobył już tysiące wiernych czytelniczek. Natomiast Sara Ney w błyskawicznym tempie została okrzyknięta bestsellerową autorką „USA Today”. Co takiego mają w sobie jej książki, iż cieszą się tak ogromną popularnością? Cóż, autorka znana jest ze swojego seksownego i pokręconego poczucia humoru, którym chętnie dzieli się z bohaterami swoich książek.

Seria Jak poderwać drania?Sebastian

Główną bohaterką powieści jest Jameson, a właściwie James. Dziewczyna to wzorowa uczennica, a z biblioteki zrobiła swoją prywatną świątynię. Jednak to miejsce za cel obrał sobie również Sebastian, dla przyjaciół Oz. Wrestinlgowiec z biblioteki uczynił swoją prywatną salę do szybkich numerków. Głupi zakład sprawia, że ta dwójka poznaje się bliżej i to dość intensywnie.

Szybko okazuje się jednak, że Sebastian wcale nie chce poprzestać na przelotnej znajomości. Chciałby zaprzyjaźnić się z Jameson, być jej bliski, stale dokuczać i zerwać kiedyś z jej szyi te przeklęte perły. Ale dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Oz to połączenie kłopotów i sporej dawki bycia dupkiem.

Przekorny los ma jednak własne plany wobec tej dwójki. Czy James pozwoli mu się zbliżyć i przekona się, że góra mięśni oraz cięty dowcip wcale nie przesądzają tego, jakim facetem jest Oz? No i czy związek ze znanym w całej szkole kobieciarzem nie jest prostą i oczywistą drogą do złamanego serca?

Przypominamy, że seria Jak poderwać drania? pojawi się na polskim rynku już 26 października bieżącego roku. Jej pierwszy tom pt. Sebastian znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim wielbicielkom romansów współczesnych i literatury kobiecej. Koniecznie sprawdźcie ten międzynarodowy hit, który wciąż zyskuje nowe odbiorczynie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Przekonajcie się same, co takiego ma w sobie seria stworzona przez Sarę Ney.

Przeczytaj także